en het Limburgs Kampioenschap 1993 in de jeugddivisie sekte A-a. Koen Hermans behaalde 101 pnt. en bezette daarmee in de punten-totalen een derde plaats. Van harte gefeliciteerd met deze mooie uitslagen. Rommelmarkt Naast de deelname aan het concours van de muziekfederatie Venray en de Limburgse Kampioenschappen drumband-solisten is het afgelopen weekend door de harmonie ook nog een rommelmarkt gehouden. Voor uw bijdrage aan de rommelmarkt in welke vorm dan ook, willen wij u bedanken. De hoeveelheid spullen was evenals de opbrengst geweldig. Wij zullen volgend jaar zeker weer een rommelmarkt houden. Dus als u in de loop van het jaar spullen heeft bewaar ze dan a.u.b. voor de harmonie. Nogmaals van harte bedankt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Gevonden Gouden armbandje Mgr. Hanssenstraat 44. TE KOOP Witte dwergkonijnen Antoon Camps, Blakterweg 1, Oirlo. Tel. 04780-8 91 94. I.v.m. koninginnedag verzoeken wij u de kopij voor volgende week vóór zondag in te leveren Dit geldt ook voor de week van Hemelvaart (20 mei) Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 1-9 mei Zaterdag 19.00 u. Voor het diamanten Bruidspaar Duijkers-Klaassen, overl. familie Duijkers, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Harrie Claessens, Theodora van Arsen-Loonen (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen, Toon Janssen, Maria Kessels en overl. familie 10.00 u. Eerste heilige Communie van de kinderen van onze basisschool Voor onze Communicantjes, Opa Mulder (Kinderkoor) 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4