Oostrum 5 - Resia 4 (4 - 0) 5 - 3. In een faire wedstrijd tegen de nummer laatst van de ranglijst speelde Oostrum een helft goed en een helft zeer slecht. In de 1e helft (de goede) tikte Oostrum de bal goed rond en bouwde leuke aanvallen op. In de 14e min. kreeg M. Derks de bal goed aangespeeld en schoot de bal met de buitenkant rechts fraai in de bovenhoek 1 - 0. Oostrum deed er nog een schepje bovenop. 7 Min. later trof H. Wilmsen doel na een mooie pass van Rit 2 - 0. Diezelfde H. Wilmsen nam ook de 3 - 0 voor zijn rekening na voorbereidend werk van Aad "18" karaat. Kort voor rust flitste Rit langs zijn tegenstander en passte op M. Derks die de bal over de doellijn klutste 4 - 0. Rust. Na de rust waren de eerste 10 min. voor Oostrum. Nu was het weer H. Wilmsen die een solo-actie bekroond zag met een klutsende bal in de linkerhoek 5 - 0. ledereen ging er eens lekker voor zitten. Zo ook de spelers van Oostrum. Gevolg: binnen 15 min. de stand op 5 - 3. Oostrum hervond zich gelukkig op tijd. Na nog enkele doelrijpe kansen verprutst te hebben, floot de goedleidende S. Arts af. Eindstand 5 - 3. Zondag 2 mei de laatste kans om dit Oostrum 5 te bewonderen in de thuiswedstrijd tegen Volharding 8. Spelers gaarne om 9.15 uur aanwezig in de kantine. Pro zaterdag 1 mei 1993 Heijen - Oostrum aanvang 16.00 uur vertrek 15.00 uur. Feest bij V.V.O. Nog maar een paar weken dan is het 15 mei en zullen ruim 200 grote en kleine cowboys en cowgirls, indianen en squaws feest vieren bij V.V.O. 's Middags (tussen 14.00 en 17.00 uur) zullen de kleine cowboys en cowgirls, de indianenjongens een -meisjes in een WILD-WEST spellenronde laten zien dat ze meer kunnen dan voetballen alleen. Ouders zijn vanzelf sprekend welkom. Vanaf 20.00 uur zijn de Saloon en Tipi geopend. De muziek speelt, de kampvuren branden, de kookpot pruttelt en de spellen staan klaar. Kortom alles staat klaar voor V.V.O.-spelers, ondersteunende leden, sponsors en hun dames om een grandioos WILD-WEST feest te vieren. Cowboyhoed en indianentooi zijn natuurlijk "verplicht". De enkeling die zich nog niet heeft opgegeven kan dat alsnog doen bij de feestcommissie of bij: Ton de Leeuw, v. Broekhuizenstraat 34 Tam-Tam - 1 30 22 P.S. Degenen die nog geen speler, ondersteunend lid, of sponsor van V.V.O. is zou dat alleen al vanwege de feestavond moeten worden. U mist iets!! 18 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 18