Manifestatie veel voorkomende criminaliteit en vandalisme in Venray In Venray is er op zaterdag 8 mei 1993 voor jongeren van twaalf tot twintig jaar een grote manifestatie "Greep in het donker" over veel voorkomende criminaliteit en vandalisme. In allerlei activiteiten zal worden gewezen op de schade van criminaliteit en vandalisme. De meeste activiteiten hebben tevens een speels tintje omdat het doel ook is dat de deelnemers zich amuseren. Gestolen goederen „Op het programma staat onder meer het lassen van een monument van afgestolen goederen. Venraynaar en PSV-voetballer Edward Linskens zal iets doen over vandalisme en racisme. Voorts zijn er spellen en lopen er vier jongens in luiers rond die de slogan "vandalisme is o zo kinderachtig" uitbeel den. Er zijn presentaties van het CAD (gokken, drugs), het regionaal HALT bureau en de Raad voor de Kinderbescherming en er is een stand van de politie. En natuurlijk is er muziek. "Greep in het donker" wordt georganiseerd door vier jongeren sozen te weten Iduna Oostrum, Jera Ysselsteyn, Watjang Oirlo en Dingus Venray in samenwerking met onder andere de instelling voor sociaal-cultureel werk RISC. De manifestatie "Greep in het donker" wordt gehouden op het schouwburg plein. De aanvang is om 12.30 uur, het einde rond 18.00 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jac van Vegchel, RIM De Clockert, Bergweg 4, 5801 EG Venray, telefoon 04780 - 8 52 51. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ""Mini-stratenvoetbaltoernooi op zondag 6 juni 1993. Op zondag 6 juni wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini-stratenvoetbaltoernooi gehouden. Afwijkend van voorgaande jaren worden de afmetingen van de speelveldjes iets vergroot zodat ook de minder geoefende spelers moeiteloos mee kunnen spelen. Het aantal spelers per team blijft 5, (4 veldspelers en 1 doelverdediger). ledereen, man of vrouw, die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar of ouder is kan aan dit tournooi deelnemen. Ook de leden van de V.V. Oostrum die buiten Oostrum wonen kunnen aan dit toernooi deelnemen. Deze leden worden via de leiders van 17 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 15