beterschap toewensten of me filiciteerden met m'n verjaardag: het was zoveel dat ik er stil en klein van werd: kaarten, bloemen, bloemstukken, zowel van particulieren als verenigingen, 'n goed gevulde fruitmand, tekenin gen van de kinderen van beide scholen, pijnstillende drankjes, enz. Dit alles heeft de toch wel vreselijke pijn van de hondenbeten veel verzacht. Uw meeleven, Uw goedheid, Uw hartelijkheid, Uw onbetallbare hulp heeft me, zoals al zovele malen, bijzonder getroffen. Wat kan ik daar tegenoverstellen? Beste mensen, ik kan alleen maar zeggen dat ik U zeer dankbaar ben voor dit alles en dat ik nog heel graag, zolang als het mogelijk is, voor U beschik baar en dienstbaar wil zijn als pastoor van Uw parochie. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ^Agenda 25 april: Rommelmarkt Harmonie april: L.V.B. Excursie naar de rechtbank in Roermond 02 mei: 1e Communie Mariaschool 04 mei: O.V.B. Excursie Beukenrode 08 mei V.D.S. Fietstocht 11 mei: O.V.B. Lezing brandpreventie 11 mei: Werkcomité Bowling 12 mei: K.B.O. Bedevaart naar Kevelaer 15 mei: Feestavond V.V.O. 16 mei: Mariaprocessie 01 uni: O.V.B. Fietstocht 05 uni: Speelmiddag groep 3 t/m 5 Aide Beek 05 uni: Feestavond Vriendschap door Samenwerking 06 uni: Stratentournooi V.V. Oostrum 06 uni: Familie Toernooi Korfbalvereniging 08 uni: Werkcomité A.M.C. 13 uni: Sacramentsprocessie uni: Intocht Avondvierdaagse 19 uni: ADOR Rollenbol 19 uni: Peeltournooi te Oostrum 20 uni: Peeltournooi te Oostrum 26 uni: T.C. gezelligheidstoernooi met feestavond 27 uni: Peeltournooi te Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aan alle dames van Oostrum Borstonderzoek Binnenkort vindt in uw woonplaats het landelijk onderzoek plaats voor vrouwen tussen 50 en 70 jaar. Deelname hieraan is niet verplicht, maar wel verstandig. Waarom deelname verstandig is en hoe het onderzoek is opge- 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5