Woensdag 09.00 u. Ter ere van Maria Donderdag 09.00 u. Hanneke van Arsen-van Soest Vrijdag 09.00 u. Overl. familie Duijkers, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Harry Claessens, Theodora van Arsen-Loonen (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (koor: familie Duijkers) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Marco Janssen, Rogier Peeters, Niels Nielen, Niels Cox Zondag 08.30 u. Annet Jeucken, Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels 10.30 u. Saskia Janssen, Lizette Janssen, Maike Koch, Ursala Cornelissen Atentie! Eerste Communie! Zondag a.s. - 25 april - doen de kinderen van de school "De Hommel" hun Eerste H. Communie in onze kerk. Die H. mis begint om half elf. Aangezien er dit jaar maar vier kinderen van de Hommel hun Eerste Communie doen, zijn er maar 'n paar banken in de kerk gereserveerd. Er is dus nog overvloe dig plaats vrij. En het zou voor die kinderen natuurlijk fijn en heerlijk zijn als velen met hen zouden meeleven op hun grote dag. Mogen we dan ook op 'n grote opkomst rekenen in deze H. mis. U bent allen van harte welkom! Hartelijk dank! Nu ik waarschijnlijkheid zelf weer 'n beetje kan gaan functioneren als pastoor van Uw parochie, wil ik toch graag langs deze weg mijn hartelijke dank uispreken voor zoveel hulp en heerlijk meeleven in de laatste drie weken. Allereerst dank aan pater Canisius die spontaan en met liefde bereid was in deze drie weken de kerkelijke diensten waar te nemen; en zoals ik van velen heb gehoord tot volle tevredenheid van allen. Hij vertelde me zelf dat de diensten in onze kerk hem goed gedaan hadden: 'n goede opkomst in de Goede week en de Paasdagen, goede en mooie zang van de verschillende zangkoren, en ook de gezinsmis op Paaszaterdag waarin zoveel kinderen betrokken waren, hadden hem bijzonder goed gedaan. Maar daarnaast gaat ook mijn bijzonder hartelijke dank uit naar hen die zich in die weken volledig ingezet hebben, spontaan hun medewerking verleend hebben om verschil lende taken op zich te nemen, zoals de prima verzorging van de kerkelijke diensten. Ook in de week kwam niemand vergeefs naar de kerk, de keurige verzorging van mij op de pastorie, de vele malen dat men klaar stond om pater Canisius op te halen voor de kerkelijke diensten of mij op en neer naar het ziekenhuis te brengen, tot zelfs tegen het nachtelijke uur. Heel hartelijk dank ook aan allen die op 'n heerlijke, hartelijke manier mij voorspoedige 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4