Grote sortering vaste planten en rotsplanten Tevens te koop koolplanten en potgrond in zakken van 25 en 50 liter A.van Soest Geijsterseweg 18, Oostrum Introducé mixedtoernooi voor onze senioren leden Zaterdag 8 mei starten we het nieuwe seizoen met een gezellig mixed intoducétoernooi. Voor dit toernooi kan men zich opgeven per mixed koppel. Wanneer U geen geschikte introducé kunt vinden mag men ook een mede-lid van T.C. Oostrum introdu ceren. Opgave voor dit mixed toernooi is mogelijk tot uiterlijk 28 april via on derstaand opgaveformulier. Men kan het formulier inleveren op de volgende adressen: P.v.d. Ven Oosterthienweg 11, Fr. Scheibergen Mgr. Hanssen- straat 35, Rick Gielens Binnenhof 23. De toernooi commissie hoopt op een grote deelname. Namens deze commissie R. Gielens Naam:Adres: Naam partner:Lid ja/nee. Hier volgen nog de aktiviteiten voor het komende seizoen Noteer deze in Uw agenda zodat U geïnformeerd bijft. 26 Juni gezelligheidstoernooi met leuke feestavond. 31 September dorpen indoor toernooi. De Clubkampioenschappen worden in de maand september gespeeld. Vanaf 20 April is er iedere dinsdagavond vanaf 19.00 uur racket wisselen. In verband met de dorpen competitie zijn de banen bezet op: 9 Mei 09.00 uur tot 12.00 uur 6 Juni 12.00 uur tot 16.00 uur 13 Juni van 09.00 uur tot 12.00 uur. Zie ook publikatiebord bij de tennisbaan wat betreft bezetting banen voor onze jeugdafdeling. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 18 hierlangs afknippen TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 17