Melderslo 2 - Oostrum 3 aanvang 14.30 u. vertrek 13.30 u. Oostrum 5 - Resia 4 aanvang 10.00 u. bijeenk. 09.30 u. Geysteren 3 - Oostrum 6 aanvang 11.00 u. vertrek 10.15 u. Uitslag zaterdag 17 april 1993 Egchel - Oostrum 0 - 0 Door een vergissing van Heijen hadden we 2 tegenstanders, maar volgens het programma moesten we naar Egchel en daar speelden we een leuke goede wedstrijd. De eerste helft ging goed gelijk op met de beste kansen voor Oostrum. Martien Beckers, een van de uitblinkers, die herhaalde malen de tegenstander op het verkeerde been zette en met gevaarlijke voorzetten in het hart van de Egchel-verdediging veel onrust veroorzaakte. De tweede helft speelde zich voornamelijk af op de Egchel-helft met tal van kansen voor V.V.O., waarvan er door Ger Stammen via de lat over de doellijn, wat echter niet werd gezien door grens- en scheidsrechter, dus bleef het 0-0. De enkele aanvallen van Egchel werden door de verdediging en reserve-doelman Jan Mulder goed afgeweerd. Ondanks 0-0 was dit een wedstrijd met een heer lijke sportieve sfeer en geen genol. Als we dit volgende week tegen Wanssum kunnen voortzetten zijn we weer op de goede weg terug. Pierre Programma zaterdag 24 april 1993 Oostrum - Wanssum aanvang 17.00 u. bijeenk. 16.30 u. Verslag eerste elftal Een fel startend Oostrum liet America meteen zien waar het voor was gekomen n.l. twee punten. Met een paar flitsende aanvallen was Oostrum al dicht bij de openingstreffer, maar inzetten van H. Kessels en M. Litjens gingen net naast of over. In de 15e minuut was het dan toch raak. Een breedtepass van H. Wilmsen op M. Litjens werd door deze voorgezet en goed ingekopt door M. Holtackers. America wist in de eerste helft slechts eenmaal voor het Oostrum-doel te verschijnen, maar T. Pelzer had geen moeite met deze inzet. De tweede helft begon Oostrum hetzelfde als de eerste wat al in 46e minuut resulteerde in een 2-0 voorsprong na goed doorgaan van H. Wilmsen. Hierna was America de kluts kwijt en kon Oostrum de voorsprong in de 71 e en 76e minuut uitbouwen naar 4-0 door twee prachtige goals van Rene Bonte. Hierna verslapte Oostrum wat en kon America nog tweemaal scoren. Maar verder kwam Oostrum niet meer in gevaar. SSS 7 - Oostrum 5 (0-2) 0 - 3 In deze voor SSS 7 cruciale wedstrijd was het Oostrum 5 dat de twee punten pakte. Van te voren tekende SSS 7 voor een ruime zege. (7-0, 8-0 was veel getipt). Alles liep echter anders. Oostrum was van begin aan veel feller dan de tamme Overloonse titelkandidaat. Al in de 17e minuut kwam dat tot 10

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 10