Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 20 - 28 maart 1993 Zaterdag 19.00 u. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 08.30 u. 10.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Gezinsmis: Wees niet bang Overl. tam. Madou-v.d.Elzen, overl. ouders Graat Verhaag, Toon Thielen, jaard. Lena Camps-Driessen en overl. fam. Driessen-Daniëls, gest. jaard. Jozef Jenneskens en echtgenote, Huub v.d.Venne, Gerrit Rutten, overl. ouders Hagens-v. Lin, Nel v.d. Berg- Linskens, Wim Pluk, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse fam. (Koor Harmony). Antoon Janssen Harry Thuyls, overl.ouders Pelzer-Janssen, overl. ouders Kessels-Nissen, (Herenkoor) Herman de Kleijn Jan Verheijen Truus Vermeulen Gest. jaard. Willem Jenneskens Gest. jaard. Michel Camps en echtgenote Toediening van het H. Sacrament van het Vormsel Voor de vormelingen, Piet Direks, Papa Vermeulen (Kinderkoor) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. Bianca Camps, Callista Smedts, Saskia Janssen, Lizette Janssen Iris van Dijk, Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken 10.00 u. Susan Janssen, Ursula Cornelissen, Karlijn Jacobs, Gwenda Nielen Heerlijk nieuws! Gelukkig, blij en dankbaar delen Maarten en Riekske Meulendijks-Jans van Stationsweg 179a ons mee, dat zij na het onvergetelijk verlies in de vooraf gaande jaren, nu ook blij, goed nieuws kunnen meedelen. 11 Maart werden zij, na maanden van gespannen verwachting, de overgelukkige vader en moeder van twee schatten van kinderen: een zoon JOOST Jozef-Arnoldus) en een dochter LISANNE (Elisabeth-Johanna). Misschien hebben zij op het eerste moment elkaar alleen maar sprakeloos aangekeken omdat dit geschenk van hun wederzijdse liefde en tegelijk een Godsgeschenk, om zoveel geluk, zoiets geweldigs, zoiets moois - om dan te zeggen - ónze kinderen, ónze zoon, ónze dochter - bedankt God. God heeft o v

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5