Woensdag 24 maart om 19.00 uur is er een vergadering voor alle jeugdleden in het A.M.C. Ook nieuwe leden zijn op deze vergadering van harte welkom. De jeugdcommissie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Paardenverzekering Woensdag 24-03-1993 na de middag is er paardenschatten. Bij deze wil ik u bekend maken dat mijn taak als paardenschatter/bestuurslid overgenomen wordt door dhr. A.J.G. Arts, Spurkterdijk 8, tel. 80985. Bedankt voor het in mij gestelde vertrouwen. J. de Hoog -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-^ Attentie Brigadieren Verandering Attentie Vanaf maandag 22 maart is er om 15.15 uur weer een brigadier. Op de vrijdag is er dan om 11.30 uur nog maar 1 brigadier. Dit is tijdelijk. De kinderen kunnen dus weer veilig oversteken. Namens Ouderenvereniging -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Groene Kruis Venray Op 1 april aanstaande vind er een reorganisatie plaats binnen het Groene Kruis. Bij deze wil ik U laten weten dat ik ga stoppen in Oostrum en overge plaatst wordt naar het centrum van Venray. Afgelopen 5 jaar heb ik altijd prettig en fijn gewerkt. Ik wens U alle goeds en een goede samenwerking met mijn collega's van het Groene Kruis. Riek Kerkhof wijkverpleegkundige Groene Kruis Venray -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-^ Hengelsportvereniging ^'t Alvertje", Oostrum Zondag 21 maart de eerste vijf-dorpenwedstrijd van Oostrum. De bijeen komst is om 6.30 uur bij de brug over Het Leuken. Maandag 29 maart jaarvergadering in het clubhuis zaal van Dijk te Oostrum. Aan de orde komen o.a. de jaarstukken en bestuursverkiezing en de uitbrei ding en de opening van onze visvijver Het Wanssums Ven. Woensdag 31 maart is de eerste cursus jeugdvissen in zaal van Dijk te Oos trum. Aanvang 14.00 uur. Vergunningen zijn verkrijgbaar bij H. Lenssen tel. 87606 en van Grootel Hengelsport Stationsweg in Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 12

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12