Voor zowel verzekerden als particulieren Uitvaartverzorging GOUMANS b.v. Telefoon 04780-88889 Dag en nacht bereikbaar Gespecialiseerd in opbaring thuis Noordsingel 24 5801 GK Venray X 13 Verslag Oostrum 1 - Sveb 2 2-1 Na de 4 - 0 nederlaag tegen RKDSO moest Oostrum winnen om in de race voor promotie mee te blijven doen. Echter, in de 1e helft waren het de gasten uit Broekhuizenvorst welke het betere van het spel hadden. Door een misverstand in de verdediging van Oostrum kwamen de gasten in de 23e minuut "gelukkig" op voorsprong door P. Deenen. Oostrum ging hierdoor met een punt achterstand rusten. De 2e helft was er een geheel ander Oostrum te zien. Sveb werd direct onder grote druk gezet. Na ongeveer 10 minuten in de 2e helft was het Hans Kessels die Quinn Poels bediende. Deze bedacht zich geen moment en kopte de bal over de doelman van Sveb. Een verdelger haalde de bal achter de lijn weg maar tot iederrs verbazing wilde de scheidsrech ter van geen doelpunt weten. In de 37e minuut was het wel raak voor Oostrum. Marcel Holtackers kreeg de bal buiten het strafschopgebied aangespeeld. Met een uitstekende diagonale volley verraste hij de doelman van Sveb. 1-1. Oostrum bleef aandringen en in de 85e minuut werd het harde werken beloond. Quinn Poels wilde op links gaan voorzetten, echter de bal kreeg een prima draai zodat deze direct in het doel vloog. 2 -1Einduitslag. Met dank aan de Oostrumse supporters die van het begin tot het eind achter Oostrum 1 hebben gestaan. Oostrum 5 - Merselo 3 (0-0) 0-1 In een gelijkopgaande wedstrijd trok Merselo 3 onverdiend aan 't langste eind. Na een wat rommelige beginfase begon OOstrum de wedstrijd te beheersen. Enkele goede aanvallen werden omgezet in kansen maar niet in de doelpunten. De beste kans was wel voor Banden specialist M. Linders toen deze zomaar door de Merselo-defensie mocht lopen. Helaas zijn inzet eindigde in het zijnet. Tegen 't eind van de 1e helft deed Merselo wat terug, maar de weer uitstekend keepende S. Martens pareerde deze doelgerichte inzetten goed. Ruststand 0 - 0. In de 2e helft begon Merselo beter. Na enkele mislukte pogingen was het in de 72e minuut dan toch raak. Een Merselo-speler glipte door de buitenspelval heen en liet de doelman kansloos. 0 -1Het Technisch Duo greep in. Ger Stammen (Ger, bedankt voor de inzet) werd vervangen door de inmiddels gearriveerde Drabbels kiosk. Oostrum kreeg nog kansen door Frommage (met een mooie achterwaartse kopbal), H. Wilmsen en Ties, maar het mocht niet baten. Eindstand 0 -1 Tot over 2 weken, (volgende week vrij).

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13