Woensdag 17 maart bedevaart naar Smakt. 19.30 uur H. Mis, aansluitend quiz. in het Pelgrimshuis. Donderdag 18 maart en 1 april, 20.00 uur. Beklede doosjes maken. Max 10 personen 10,- pp. incl. doos, excl. stof en lint. Meebrengen: schaar-potlood-meet!at-8 wasknijpers-kwast voor plakken-doekje-stof 1 kleur. 0.40 cm van 1.10 breed of 2 kleuren 2 x 25 cm. van 1.10 cm. breed. Er is gelegenheid stof te kopen. Opgave tot 10 maart bij B. Direks, tel. 81096. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vanuit de basisschool groep 1 - 2 Aan de ouders Volgende week beginnen we met het project 'Verkeer', n.a.v. dit onderwerp: - Vertellen we het verhaal "een bezem voor kadetje", (dit verhaal staat centraal binnen dit projekt). - Bekijken we de school t.v. serie "Het verkeer" - Bekijken en oefenen we werkelijke verkeerssituaties. Er zullen ook enkele verkeerbrigadiers in de klas komen om wat te vertellen; hierna gaan we dan samen 'oversteken'. Hiernaast vertellen we allerlei verhalen over dit thema; 'werken' de kinderen rondom het onderwerp 'verkeer' en houden we, veelal m.b.v. plaatmat en nagespeelde situaties, gesprekjes met de kinderen waarbij dan vooral de volgende zaken aan de orde komen: - verkeerssituaties - oversteken - voertuigen: stoep-straat-water-lucht - enkele verkeerstekens - politie in het verkeer De begrippen die hier voora! bij naar voren komen zijn: groot - klein rechts - links langzaam - vlug dichtbij - veraf recht - schuin voor - achter op - onder omheen tussendoor. kleuren: rood, oranje en groen. de vormen: rond, vierkant, driehoek en de rechthoek.Verder 14

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 14