mooien dat is ons kind, de vrucht, het geweldig geschenk van onze wederzijdse liefde, maar ookhet kan niet anders'n kind van God, de Schepper van alle leven, dit kind gewild door God en Hij heeft het aan ons toevertrouwd.... Hij heeft ons uitverkoren om dit kind, Zijn oogappel, voor Hem op te voeden. Daarom willen zij ook het allerbeste, wat werkelijk waarde heeft in het leven, en dat zij ook van hun ouders hebben meegekregen, doorgeven, meegeven aan hun kind: het geloof in God, de liefde voor God. Daarom is het voor hen ook 'n vanzelfsprekende zaak dat zij hun kind ten doop houden. Want bij de doop zegt Christus: "Jouw naam "QUINT" staat nu voorgoed geschreven in de palm van Mijn hand. Dat wil zeggen: "QUINT, Ik zal jou nooit vergeten, Ik zal bij jou zijn, altijd". Als mensen met wie we vertrouwd zijn, die het heel oprecht en goed met ons menen dit zeggen: "Ik vergeet je nooit, op mij kun je^ altijd rekenen", is dat dan niet 'n geweldige steun in ons leven, kunnen we dan niet alles aan? Moet dit dan voor jullie, Bep en René, nog niet veel meer in jullie leven 'n steun zijn, jullie dankbaar stemmen, jullie gelukkig maken als Christus zelf zegt: Ik vergeet jullie kind, QUINT, nooit meer, Ik zorg voor QUINT? Ga daarom met vertrouwen op weg en blijf God dankbaar. Bep en René, van harte proficiat met jullie derde kind, met jullie zoon QUINT, met dit geweldig en kostbaar geschenk. Moge QUINT 'n kostbaar geschenk voor jullie blijven en moge QUINT zelf als 'n blij, gezond en gelukkig kind opgroeien in jullie mooi gezin. Het allerbeste voor jullie allen. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dinsdag 16 februari, 20.00 uur, gemeenschapshuis. Lezing "Rondom echtscheiding" verzorgd door 2 maatschappelijk werkers. Dames, In de week van 15 februari a.s. komt Uw buurtleidster bij U de contributie over 1993 ophalen. Het Bestuur. 4 öeslole^

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4