O OOSTRUM Jubileum Carnavalsconcert 1993 Reserveert U nu alvast maandag 15 februari a.s.ü Op die dag biedt de harmonie U voor de 5e keer het inmiddels traditionele carnavalsconcert aan. De harmonie heeft met dit initiatief in de voorgaande jaren groot succes geboekt. Telkens werd een programma geboden bestaande uit muziek met een "knipoog" gelardeerd met leuke sketches. Deze combinatie is heel goed aangeslagen bij het publiek getuige de massale belangstelling in voorgaande jaren. In verband met het 75-jarige jubileum van onze harmonie en vanwege het eerste lustrum wordt natuurlijk nog iets extra's geboden. Programma: Dit jaar bestaat het programma uit een licht klassiek gedeelte met Weense muziek en andere bekende melodieën zoals deCan Can. Het tweede deel wordt helemaal gevuld met Zuid-Amerikaanse muziek en is mede mogelijk dankzij onze voortreffelijke drumband die voor een wervelende show zorgt. In het derde deel wordt bekende blaasmuziek ten gehore gebracht met Egerlander en Beijerse muziek, cowboyliedjes en bekende meezingers. Het slotgedeelte staat geheel in het teken van de Oostrumse vasteloavensliedjes uit de afgelopen jaren, waarvoor zelfs een apart arrangement is geschreven. Daarin zijn ook enkele liedjes uit de oude revue's opgenomen. Tevens wordt het winnende liedje van de liedjesmiddag 1993 ten gehore gebracht. Acts: Tijdens het gehele programma wordt de muziek ondersteund en "aangekleed" met verschillende acts en humoristische optredens welke worden uitgevoerd door leden van de harmonie en enkele gasten. Het geheel wordt daarmee een zeer onderhoudend en humoristisch spektakel. Artiesten: Zoals reeds gezegd wordt het programma verzorgd door het groot orkest van onze harmonie en de drumband. Als gasten treden op, een zanggroep be staande uit Mart Laurensse, Bert Linskens, Marjo Nielen en Miriam Aarts. Daarnaast treedt de winnende zanger of zangeres op van de liedjesmiddag 1993. Nogmaals, reserveert U deze avond, de entree is gratis, maar kom op tijd want het belooft druk te worden. De avond duurt van klokslag 20.00 tot ca 23.00 uur. 15 1918

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 15