Kerkdiensten O.L.V. Geboorte Parochie Oostrum 6-14 februari Zaterdag 19.00 u. Ide Min en overl. familie Min-Verbeek, Piet Janssen, Martin Moorrees en Wim Versleijen, Harrie Claessens, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Gerrit Rutten, Ties Joosten, jaardienst Jan Cornelissen, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, Nel v.d. Berg-Linskens, overl. ouders Jans-Verheggen Zondag 08.30 u. Antoon Janssen, 10.00 u. Overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtgenote (Koor Harmony) Maandag 09.00 u. Toos Bernaerts Dinsdag 09.00 u., Jan Verheijen Woensdag 09.00 u. Pierre Vandevenne en overl. familie Vandevenne- Vermeulen Donderdag 09.00 u. Overl. familie van Heijster Vrijdag 09.00 u. Hanneke van Arsen-van Soest Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Graat-Verhaag, overl. familie van Heijster, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Ivo Ghielen, Martijn Kempen, Maurice van Mil, Emil Moure Zondag 08.30 u. Wim Clephas, Paul van Haeren, Leo van Delft, Roel v.d. Berg 10.00 u. Maike Koch, Iris van Dijk, Judith Philipsen, Susan Frederix Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse bijzondere collecte voor onze eigen kerk. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vanuit de basisschool De vanaf oktober '92 in de nieuwe samenstelling functionerende Medezeggenschapsraad van onze school bestaat uit de volgende leden:

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5