Jeugd van Oostrum maak gratis kennis met tennis. Bij voldoende deelname organiseren we weer enkele lessen balvaardigheid. Deze lessen zullen bij voldoen de deelname plaats vinden in de gymzaal in Oostrum. Hiervoor hoef je geen lid te zijn van onze tennisclub. Deze lessen zijn be doeld voor kinderen vanaf groep 3 die nog niet eerder getennist hebben en zijn helemaal gratis. De lessen worden gegeven na schooltijd of op de woensdagmiddag. Na opgave krijg je hierover nog bericht. Je hoeft zelf niet persé een racket te hebben, deze kun je bij ons lenen. Tevens mag je in de maanden februari, maart en tot 15 april gratis gebruik maken van de tennis- JPjbanen. Je hebt hiervoor wel een label nodig van de tennisclub. Wil je meer weten over de tennisclub of wil je je opgeven voor de kennismakingstraining, bel dan voor 14 februari bij Gonny Wilms (tel. 83546) Oosterthienweg 24 of Nellie Crijns (tel. 85956) Stationsweg 86. Tennis doen. Tennis moet je doen. Dorpencompetitie senioren 1993. Na een wat rustige winterperiode komt het nieuwe tennis-seizoen weer langzaam op gang. Met het nieuwe seizoen zal ook weer de tennisdorpen competitie van start gaan. Dit is een mooie gelegenheid voor onze leden om hun krachten op het gebied van tennis met leden van andere clubs te meten. Er zal worden gespeeld in zes poules naar sterkte. Poule een, twee, drie en vier (op papier de beste). Poule vijf de minder sterke spelers, poule zes beginners. Opgave wordt verwacht voor 15 februari d.m.v. onderstaand formulier. Verdere inlichtingen kun je verkrijgen bij: Rick Gielens tel. 89917. Opgave deelname dorpencompetitie: Naam ■p Adres *Man/vrouw poule sterkte Men kan zich zowel individueel en ook als team aanmelden. Opgave-formulieren inleveren voor 15 februari op onderstaande adressen: Rick Gielens, Binnenhof 23 tel. 89917. P. v.d.Ven, Oosterthienweg 11tel. 87533 Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35, tel. 81967. Op zondag 28 februari wordt er in de Schaapskooi het indoor-tournooi gehouden. 19 r TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 19