Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Karklingels en Karklingellnnekes. Heel Oostrum heeft het afgelopen zaterdag mee kunnen maken. En gezien de drukte leek het ook of iedereen er was. Maar voor degenen die het hebben moeten missen, dit verhaal. In een mooie circustent begon circus FANTASTICO aan hun eerste act. In deze act werden prins Frank II, vorst Thijs en nar Frank uit het prinsenleven geschoten. Met veel rook, geen vuur, toch dwars door de muur. Daarvoor echter verraste dit trio de jeugdleiding door hen als dank als olifanten door de zaal te laten crossen, geheel in circusstijl. Het circus ging maar door met verrassende acts. Heel bijzonder was zeker het optreden van Noud, Peter en Kuukel, een kip die weliswaar onder de indruk was van het publiek, maar ons toch liet genieten van een klein deel van z'n kunnen. De finale kwam met een nummer met gedresseerde kangoeroes. Drie van hen bleken niet echt, maar de vermomde nieuwe prins, vorst en nar. En plotseling was hij er dan: prins BAS I. Samen met vorst ROB en nar SJOERD gaan zij dit jaar voorop bij de jeugd. Op het prinsenbal hebben ze al laten zien dat hen dat wel toevertrouwd is. Ook het publiek was razend enthousiast en overstemde bijna de feestelijke klanken van Ut Göt. r^AI met al: de jeugdcarnaval 1993 is gestart, en hoe. Dit belooft wat voor de carnaval. Wij willen iedereen uit Oostrum bedanken voor de geweldige medewerking aan onze jeugdprinsraadaktie. De jeugdcarnaval kan deze steun goed gebruiken. Door prins Bas I zijn de volgende prijswinnaars getrokken. Van daag of morgen kunnen ze prins Bas I verwachten met een overgevulde knapzak. De winnaars zijn: v.d. Mortel, Buitenhof 3 van Delft, Randenrade 14 A. Kateman, Asselberghsstraat 23 Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnavaljeugdcarnaval 11

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 11