fibberwarie. Weej prissentiere owlie dan deez minse op en hiel biezondere mar wel verrekte schönne manier. Daornao kunde wel an de huusversiering zién waor dat ut Bruudspaar wönt. Verder treffe weej elkaar natuurluk allemaol Dinsdagmiddag mit Vastenaovend op de Bruiiuft die vurtreffeiuk an elkaar wurd gepraot dur ozze ceremoniemèster Math Arts. Natuurluk huurt beej en Bruiiuft ok goed ète, now vur 7,50 de man, schuppe weej ow hiël gèr Boeremoes mit Worst op. De kiender die nog öp de leggere schol zitte betale mar 3,75. Kartjes vur dit ète kunde vanaf zaoterdag 6 fibberewarie koêpe beej Math Arts ien de winkel of beej Mia Holtackers öp de Westerthienweg 11mar ok öp ut Aldewieverbal en mit de Prinsereceptie. Zoë dat was ut neejs van de Buurtvereniging "Vriendschap door Samenwerking". Hiël gèr tot 6 fibberwarie want: "Thuusblieve vergefde ow ège noëit" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Donderdag 4 februari 20.00 uur Gemeenschapshuis Lezing en video over het gebruik en misbruik van medicijnen. De foto's van het 60-jarig jubileum zijn op deze avond te bezichtigen en bestellen (bij bestelling betalen). Aan de vr. leden van de LLTB de vrouwen van de leden van de LLTB de agrarische vrouwen van de LVB Woensdag 3 februari a.s. om 20.00 uur komt dhr. J. Schreurs, accountant-administratieconsulent bij m' A en A in Horst een inleiding houden voor de VAV kring Venray in zal De Ruif, Hoofdstraat 43, Oirlo. Het onderwerp zal zijn: "De diverse methoden van het belonen van de meewerkende echtgenote". Wij hopen op een grote opkomst omdat dit onderwerp voor ieder van ons van belang is. VAV kring Venray kontaktpersoon, Annie Rutten -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 8