Optocht Optocht Optocht Optocht De muziek lupt vurop de prinsewaage sluut de reej en dor tussenien zien nog schonne pletskes vreej. Ook dit jaar doen we weer een oproep om in grote getale aktief deel te nemen aan de optocht op carnavals-zondag. Van de deelnemers horen wij ieder jaar weer na afloop dat het zo "verrekte plezierig was". Dus Zijn er reeds vast omlijnde plannen neem dan kontakt op met Wien Staaks, tel. 88144 of Paul van Bergen, tel. 12179 voor opgave. ^yiaggen Vlaggen Vlaggen Sinds kort heeft de Karnavalsvereniging eigen verenigingsvlaggen. Deze waren reeds te bewonderen op de zittingsavonden. Wil men in het bezit komen van een verenigingsvlag om tijdens de vaste- laovend te kunnen "vlag-gen" neem dan kontakt op met Wim Nielen, Kloosterstraat 5, tel. 82569. Zien is kopen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Boeret Weej as Buurtvereniging meuge dit jaor same mit de Carnavalsvereniging de 3oerebrulluft organizere. Dat doen weej hardstikke gèr en zun dan ök ös uuterste bést doën dur iets mojs van te make. Vur diegene die nie wiëte hoe ös vereniging dur uut ziet: wej bestön uut 42 gezinne, die wone tusse ut spoor en ut viaduct an de Stationsweg en dan nog de meense die wone an de Westerthienweg. Mit frisse moëd is en werkgroep an de slag gegaon urn allerlei opdrachte uut te voere. Weej doen dat allemaol onder ut motto: De werkgroep zit op schema, de kopstukke vur den dag zien gestrikt, en echt waor ze kömme allemaol ut ös ège Buurt, dus gen uutzendkrachte! As ge now wilt wiëte wie ut Bruudspaar en de rest van de Femilie zien dan nuëdege weej owlie gèr uut urn nao ut Aldewieverbal te komme op 6 "Thuusblieve vergefde ow ège noëit" 7

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7