liedjes uit de afgelopen jaren, waarvoor zelfs een apart arrangement is ge schreven. Daarin zijn ook enkele liedjes uit de oude revue 's opgenomen. Tevens wordt het winnende liedjes van de liedjesmiddag 1993 ten gehore gebracht. Acts: Tijdens het gehele programma wordt de muziek ondersteund en "aange kleed" met verschillende acts en humoristische optredens welke worden uit gevoerd door leden van de harmonie en enkele gasten. Het geheel wordt daarmee een zeer onderhoudend en humoristisch spektakel. Artiesten: Zoals reeds gezegd wordt het programma verzorgd door het groot orkest van onze harmonie en de drumband. Als gasten treden op een zanggroep be staande uit Mart Laurensse, Bert Linskens, Marjo Nielen en Miriam Aarts. Daarnaast treedt de winnende zanger of zangeres op van de liedjesmiddag 1993. Nogmaals reserveert U deze avond, de entree is gratis, maar kom op tijd want het belooft druk te worden. De avond duurt van klokslag 20.00 tot ca. 23.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 30 januari - 7 februari Zaterdag 19.00 u. Jaardienst overl. ouders Hendrix-Geurts, levende en overleden leden van de Buurtvereniging Aide Beek, Jac. v.d. Munckhof, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen 10.00 u. Sjang Joosten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Gem. koor met volkszang) Maandag 09.00 u. Tot zekere intentie Dinsdag 09.00 u. Jan Verheijen Woensdag 09.00 u. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Donderdag 09.00 u. Frans Poels en echtgenote Vrijdag 09.00 u. Hanneke van Arsen-van Soest Zaterdag 19.00 u. Martin Moorrees, Wim Versieyen, Piet Janssen, Harrie Claessens, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Gerrit Rutten, Ties Joosten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, jaard. Jan Cornelissen 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4