HARMON IE Zondag 31 jan. Eikenhofkapel liedjesmiddagl Maandag 1 febr. 20.00 u. Repetitie gehele orkest Woensdag 3 febr. 18.30 u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps ^Vgenda februari .6 febr. Oud papier ophalen 06 febr. Eikenhofkapel aldewieverbal 10 febr. Generale repetitie orkest/tamboers 11 febr. Bestuursvergadering 14 febr. Geluidsrepetitie Carnavalsconcert 14 febr. Eikenhofkapel prinsenreceptie 15 febr. Carnavalsconcert 21 febr. Eikenhofkapel Carnavalsmis 21 febr. Carnavalsoptocht Oostrum 22 febr. Carnavalsoptocht Venray 23 febr. Eikenhofkapel Boerebrulluft Jubileum Carnavalsconcert 1993 Reserveert u nu alvast maandag 15 februari a.s. Op die dag biedt de harmonie U voor de 5e keer het inmiddels traditionele carnavalsconcert aan. De harmonie heeft met dit initiatief in de voorgaande jaren groot succes geboekt. Telkens werd een programma geboden be staande uit muziek met een "knipoog" gelardeerd met leuke sketches. Deze ^ombinatie is heel goed aangeslagen bij het publiek getuige de massale be langstelling in voorgaande jaren. In verband met het 75-jarig jubileum van onze harmonie èn vanwege het eerste lustrum wordt natuurlijk nog iets extra's geboden. Programma: Dit jaar bestaat het programma uit een licht klassiek gedeelte met Weense muziek en andere bekende melodieën zoals de Can Can. Het tweede deel wordt helemaal gevuld met Zuid Amerikaanse muziek en is mede mogelijk dank zij onze voortreffelijke drumband die voor een wervelende show zorgt. In het derde deel wordt bekende blaasmuziek ten gehore gebracht met Egerlander en Beijerse muziek, cowbowliedjes en bekende meezingers. Het slotgedeelte staat geheel in het teken van de Oostrumse vasteloavend- 3 1918 OPGERICHT"

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3