KBO Carnavalsviering Op donderdag 4 februari om 14.00 uur is de tra ditionele carnavalsmiddag in het Gemeenschaps huis. Alle 55-plussers zijn van harte welkom. Evenals vorig jaar wordt het programma verzorgd door: 1 Het seniorenorkest voor de muzikale noot 2 De dansgroep MBO-Oostrum met volksdansen 3 Bert Arts als conferencier 4 Mirjam Aarts als zangeres van Oostrumse liedjes 5 Nettie en Hanneke die het geheel aan elkaar praten Dit belooft dus een middag te worden die je niet mag missen. Zijn er zorgen over het vervoer naar de zaal dan is een telefoontje naar de secretaris, telefoon nr. 83889, genoeg om te worden opgehaald. Tot ziens dus op donderdag 4 februari in het Gemeenschapshuis. 1993 Jaar van de Ouderen Zoals U in de kranten hebt kunnen lezen is dit jaar uitgeroepen tot Europees jaar van de Ouderen. Zowel internationaal, landelijk en regionaal worden er allerlei activiteiten ontplooid met als hoofdthema de solidariteit tussen de generaties. In de gemeente Venray is dit jaar van de ouderen gestart met een bijeen komst op het gemeentehuis waar de wethouder mevr. De Loo en de voorzit ter van de Centrale van Ouderverenigingen in Venray, dhr. Turkenburg een inleiding hielden. Hierbij werd gevraagd in het jaar 1993 speciale activiteiten te ontplooien door gemeente, zorginstellingen, ouderenorganisaties en scholen om de ouder wordende mens in de aandacht te plaatsen maar vooral ook de solidariteit tussen de generaties te bevorderen. Toch zullen vooral de ouderen zelf actief moeten zijn. Bent U nog geen lid van de Ouderenvereniging dan wordt het nu tijd om lid te worden en mee te denken en U in te zetten voor een actief ouderenbeleid in de toekomst, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- te koop perceel landbouwgrond gelegen aan de Zuiderbergweg 26,25 aren groot inschrijven schriftelijk vóór 31 januari a.s. bij L. Janssen-Arts, Witte Vrouwenstraat 18 11

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 11