Aktie Kerkbalans 1993. Onder het motto: "U telt mee en Jij ook" wordt van 10 tot en met 24 januari 1993 de jaarlijkse landelijke aktie Kerkbalans gehouden. Deze aktie wordt georganiseerd door de zeven deelnemende kerkgenootschappen in Neder land; de uitvoering echter is in handen van de plaatselijke Parochie. De opbrengst komt dan ook ten goede aan het plaatselijke parochieële gebeu ren. Vanzelfsprekend speelt ook onze parochie hierop in. Kerkbestuur en Financiële Kommissie mogen jaarlijks rekenen op een groep vrijwilligers, die vanaf 14 januari bij U een enveloppe met deelnameformulier zullen bezor gen, die in week 3 (zondag 17 t/m zaterdag 23 januari a.s.) weer zal worden opgehaald. Een retour-enveloppe is ingesloten. Recente publicaties spreken over een landelijke daling tengevolge van een mindere betrokkenheid. Dit is ben aanzien van de financiële bijdragen op onze parochie zeker niet van v toepassing. Integendeel zelfs; in 1991 ontvingen wij van U een recordbijdrag van afgerond 60.000,-. Als je hierbij ook nog betrekt de bijzonder ge slaagde aktie voor Zuster Truus Lemmens bij gelegenheid van het 50-jarig Priesterfeest van Pastoor de Ceuster, dan is het behaald resultaat helemaal uniek te noemen. Ook procentueel stemt de deelname tot tevredenheid; plaatselijk plm. 70% tegen landelijk 40%. Wij beschikken helaas niet over gegevens van vergelijkbare parochies. Het is wel bekend dat Oostrum goed voor de dag komt. Wij ervaren dit alles toch als een blijk van gezamelijke betrokkenheid bij het wel en wee van onze parochie. Dit is temeer belangrijk nu wij in het kader van de noodzakelijke restauratie van het kerkgebouw voor grote uitgaven komen te staan. Dit alles is dan ook voldoende redenen om ook voor 1993 de aktie Kerk balans voor onze parochie met vertrouwen tegemoet te zien. 'n Bijzonder woord van dankbaarheid en waardering is dan ook op zijn plaats. Om de vele vrijwilligers terwille te zijn, vragen wij U om de retour- enveloppe gereed te leggen. Nogmaals bedankt voor Uw medewerking. Kerkbestuur en Financiële Kommissie van de parochie O.L. Vrouw Ge boorte. v -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Wafelaktie Wij willen iedereen bedanken die aan de wafelaktie hebben meegewerkt in het bijzonder de mensen die onze aktie hebben gesteund, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5