verhuizingen door. De intocht van Sinterklaas in 1993 is vastgesteld op zondag 28 november. Ook het speelterrein aan de v. Broekhuizenstraat kwam ter sprake. Er is een gesprek geweest met dhr. Linders van de ge meente. Carlo Verheyen is kontaktpersoon voor de buurt. M. Wiima Oostrum in het nieuws In 1993 wil de dorpsraad Oostrum ook in de regionale bladen het voor Oostrum belangrijke nieuws publiceren. Voor uw berichten voor het Dagblad voor Noord-Limburg en de Peel Maas kunt u uw informatie afgeven op de Geysterseweg 10 of de berichten doorbellen (tel. 89129). N.B. We kunnen u niet garanderen dat elk bericht geplaatst zal worden. Dit bepaalt de redactie van de betrokken bladen. Kerstboomverbranding Op zaterdag 9 januari a.s. vindt de jaarlijkse kerstboomverbranding plaats. Kerstbomen (geen ander tuinafval) kunnen worden ingeleverd van 14.00 tot 16.00 uur op van Broekhuizenstraat 40-42. Het vuur wordt om 16.00 uur aangestoken, ledereen die een boom inlevert krijgt een lot. De trekking van de loterij vindt plaats op het politiebureau door de commissaris, waarna de winnende nummers in Peel en Maas en in het Oostrum's Weekblad worden bekend gemaakt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De kerk in de steigers Wat 1993 gaat brengen weten we niet, het jaar is nog nieuw en kan veel verrassingen in petto hebben. Het komend jaar zal de RK Kerk Onze Lieve Vrouw Geboorte van Oostrum evenwel het een en ander meemaken. We schreven er reeds over. De kerk is hard aan restauratie toe. Voor het jaar 1993 staan een aantal grote reparaties gepland. Dit jaar komen het dak en ^de gevels aan de beurt. Ook in de planning zit het herstel van de glas-in-lood ramen. Het torentje van de kerk behoeft ook aandacht. Hier moet het loodwerk hersteld worden en het draagstel van de klokken een grote onderhoudsbeurt krijgen. Tegelijkertijd kan dan ook het uurwerk van nieuw bladgoud worden voorzien, ook dat is hoog nodig. En daarmee zijn we er nog niet!!!!!!!! Binnen het kerkgebouw is het nodige aan vernieuwing toe. Gelukkig is er inmiddels een nieuwe verwarming zodat we hiervan nu reeds de behaaglijke warmte kunnen voelen. We zullen u de komende tijd over de plannen en de ontwikkelingen rondom het kerkgebouw op de hoogte houden. Kerkbestuur O.L.V. Geboorte Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3