Eindstand: 1.H. Lenssen 2. W. Creemers 3. L. Custers 4. G. Vermeulen De kortste partij werd gespeeld door J. Selder (6 car in 9 brt). Voor de hoogste serie moest een barrage worden gespeeld tussen H. Lenssen en J. Cornelissen. Beiden hadden een serie van 4 gemaakt Ook hier was H. Lenssen de sterkste. Tenslotte was er ook nog de poedelprijs, geschonken door Marion. Hiermee ging een van onze nieuwe leden, R. Leyssen, aan de haal. In 6 partijen wist hij 123 poedels te maken. Na de prijsuitreiking en een bedankje aan Hans, Marion, Linda en Edith voor de omlijsting, werd er voor de liefhebbers nog een etentje geserveerd. Ook dit was heel gezellig en een groot succes en het komende jaar zeker voor herhaling vatbaar. Tot dan. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ^CARNAVALSVERENIGING OoStRuM Zittingavonden Programma: vrijdag 8 en zaterdag 9 januari 1993 met o.a. 't Duo Oetgesloape. Voor de vrijdag zijn nog kaartjes ver krijgbaar op het adres Randenrade 50 of het Alleman- scafé te Oost rum. Prinsebal: Jeugdsprinsebal Liedjesmiddag: zaterdag 23 januari gemeenschapshuis. Aftreden van prins Pieter I en bekendmaking van de nieuwe prins. Op deze avond zal de C.V. "de Blaauwpöt" uit Broek- huizenvorst een tegenbezoek brengen aan de Kar- klingels. zaterdag 30 januari café-zaal van Dijk. Aftreden van Prins Frank II en uitkomen van nieuwe jeugdprins. Voor de 5e keer in successie wordt de liedjesmiddag gehouden. 7 Deelnemers hebben reeds hun mede werking toegezegd. Het muzikale gedeelte is voor een groot gedeelte in handen van de Eikenhofkapel - gemeenschapshuis. 16 STRUM LUB

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 16