Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 19-27 december Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Wim Heidens, Wim Pluks, Toon Thielen, Huub van de Venne, Sibertus Hubertus Moorrees en Hendrina Custers, overl. ouders Graat-Verhaag, gest. jaardienst Gerardus Derks, overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony). Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen, overl. familie v.d. Berg-Philipsen. Overl. ouders Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Lei en Ger Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor). Tot zekere intentie. 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 09.00 u 09.00 u. Voor de familie T. 09.00 u. Hanneke van Arsen-van Soest. 09.00 u. Voor een zieke. 19.00 u 22.30 u Kerstgezinsmis Overl. ouders Camps-Wolters, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Piet Philipsen, Tiny Cremers-Philipsen, Noud Cremers, Jo Janssen, Sraar Poels, overl. familie Claessens-Drabbels, Dineke Janssen-Swaghoven, Teng Peeters, overl. ouders Gielen-v.d. Broek, Jan Nielen, Peter Nielen (Koor Harmony en Jeugdorkest van Euterpe). Nachtmis Vrijdag Zaterdag Harry Thuijls, Harry Valckx en overl. familie, Piet Custers, overl. ouders Linders-Hendriks, Jan Verheyen (Gemengd Koor en Harmonie). Hoogfeest van Kerstmis 10.00 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen, Hendrik en Jo Jeucken en overl. familie (Koor Harmony). Tweede Kerstdag 08.30 u. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 u. Jaardienst Toon Camps, overl. familie Madou-v.d. Eisen, Nel v.d. Berg-Linskens en Lies Janssen- Wolters (namens de buurt), overl. ouders 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5