Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 12-20 december Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Woensdag 09.00 u. 14.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Haegens-van Lin, Ties Joosten, Anna Graat-Verhaag (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Jaardienst Nel v.d. Berg-Linskens, Harrie Claessens, overl. ouders de Kleijn-Herregraven, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (gem. Koor) Tot zekere intentie Overl. familie Broekmans-Bovee Kerstviering O.V.B. Toos Bernaerts-Pander-Maat Kerstviering Oudervereniging (Kinderkoor) Hanneke van Arsen-van Soest Voor 'n zieke Overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Wim Heidens, Wim Pluk, Toon Thielen, Huub van de Venne, Sibertus Hubertus Moorrees en Hendrina Custers, overl. ouders Graat-Verhaag, gest. jaardienst Gerardus Derks, overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Irene Camps, Saskia en Bianca Janssen, Kim Her mans Zondag 08.30 u. Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten 10.00 u. Karlijn Jacobs. Ursela Cornelissen, Yvonne Thielen, Bianca Camps Dinsdag 19.00 u. Kim Kessels, Iris van Dijk, Judith Philipsen. Susan Frederix Woensdag 14.00 u. Maurice v.Mill, Emil Moure, Wim Clephas, Leo v.Delft Vergrijzing van de katholieke gemeenschap in Nederland Onlangs in een televisie-gesprek zei kardinaal Simonis: "Ik ben niet zozeer bezorgd over het gebrek aan priesters in de toekomst als wel over het gebrek aan gelovigen. De vergrijzing van de Katholieke Kerk in Nederland is zeer reëel. Als er in Nederland geen moeders en vaders meer zijn die hun

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3