^"Vastelaovesmernt" in Leunen \iCfN p>j Op zondag 13 december a.s. organiseert de Venrayse Vorstenraad voor de tweede achtereenvolgende keer een "vastelaovesmernt" in het gemeenschapshuis "de Brink" in Leunen. De Venrayse Vorstenraad is een samenwerkingsverband van carnavalsverenigingen uit de gemeente Venray. Op de vastelaovesmernt kan eenieder die iets wil kopen of verkopen op het gebied van carnavalsartikelen terecht. Te denken valt daarbij aan kostuums, maskers, decoraties, muziekinstrumenten, praalwagens enz. enz. Voor vaak zeer aantrekkelijke prijzen kan men zich voor de komende "drie dolle daag" in een bijna nieuw jasje steken. Vorig jaar was de vraag naar carnavals kleding voor kinderen enorm groot. Mensen die dit soort kleding aan willen bieden zijn van succes verzekerd. Het is ook mogelijk grote stukken met behulp van fotomateriaal of ter plekke aan te bieden. In dat geval wordt men verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (telefoon: 04780 - 8 11 84 of 8 40 79). De enige echte vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 12.30 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Naast het bewonderen en kopen van de aangeboden artikelen kunt u alvast het carnavalssfeertje proeven met optredens van de vrouwenjoekskapel Van Toete Noch Blaoze uit Venray, Luuster Efkes uit Veulen en Schabberjoeks uit Ysselsteyn. Voor een drankje en hapje is gezorgd. Tot 13 december in de Brink in Leunen. Te koop: - nostalgische afsluitbare open haard (allesbrander) - badgeyser, in prima staat verkerend. Th. Linskens, v. Broekhuizenstraat 47 tel. 83 3 84. 13

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 13