Zitting Op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari 1993 worden weer de zittingsavonden gehouden in het gemeenschapshuis. De data voor het afhalen c.q. verkoop van de zittingskaartjes zijn: Voor de leden: zondag 13 december vanaf 11.00 uur tot 13.00 uur in het AMC. Vrije verkoop: zondag 20 december vanaf 11.00 uur tot 13.00 uur in het AMC. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o dorpsraad n/zrkcomite ooslrum" Vergadering 8 december. Bij gebrek aan voldoende agendapunten gaat de vergadering van 8 decem ber niet door. De volgende vergadering is op dinsdag 12 januari 1993. Wij hopen dan meer informatie te hebben over het kruispunt Wanssumseweg/ Mgr. Hanssenstraat en de Witte Vennen. Wij wensen u alvast fijne feestda gen toe. Namens het dagelijks bestuur, H. Holtackers. Samenvatting van de notulen van de vergadering van 10 november j.l. Bij de actie "Een kern waar pit in zit", georganiseerd door de Heidemij, heeft Oostrum 1000,- gewonnen. Dit voor de grote zelfwerkzaamheid bij het project: 'Watermolenplein' Op 3 december zal in het Provinciehuis in Maast richt de prijsuitreiking plaats vinden. Enkele afgevaardigden van buurt vereniging "De Aide Bleek" en 't Werkcomité zullen de prijs in ontvangst nemen. Het Werkcomité zal binnenkort worden uitgebreid met drie nieuwe leden m.n. Mevr. J. Hermans, Stationsweg 189, Dhr. Th. Linskens, v. Broekhuizenstraat 47. Dhr. H. v.Helmond, Mgr. Hanssenstraat 45. Wij wensen hen veel succes en hopen prettig samen te werken. M.Wilms. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- LUB OSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 9