Jeugdvoetbal. Uitslagen zaterdag 28 november. Oostrum A1 - Reuver A1 1 -1 Oostrum B1 - Merselo B1 7-0 Panningen D1 - Oostrum D1 2-2 Holthees D1 - Oostrum D2 0-2 Oostrum D3 - Leunen D2 1 -3 Oostrum E1 - Montagnards E1 7-1 Oostrum F1 - Meerlo F1 6-1 Wittenhorst F5 - Oostrum F2 0-3 Programma zaterdag 5 december ^oor de Bisschopsbeker Oostrum A1 - Wittenhorst A1 14.00 uur Vriendschappelijk Oostrum C1 - SVEB C1 13.30 uur Regenjacks De afgelopen weken is van verschillende kanten gevraagd of het mogelijk is om via V.V. Oostrum regenjacks te kunnen kopen. Deze jacks kunnen dan gebruikt worden op de trainingen en tijdens de competitie. Het is vanaf heden mogelijk t/m 15 december a.s. een dergelijk regenjack bij ons te bestellen. Dit kan alleen bij Theo Kessels tegen betaling vooraf van 50,00 per regenjack. Denk aan het opgeven van de maat!! Het is voor deze prijs een prachtig regenjack en tevens als tasje overal makkelijk mee naar toe te nemen! De leiders van de seniorenelftallen hebben inmiddels hetzelfde regenjack. Op uw bestelde regenjack zal echter de print V.V. Oostrum niet afgedrukt worden. Tussentijdse Oud-IJzeractie V.V. Oostrum i Na inventarisatie is gebleken dat er behoefte bestaat aan een tussen tijdse oud-ijzeraktie. Deze zal gehouden worden op: zaterdag 12 december tussen 9.00 en 12.00 uur. De V.V. Oostrum plaatst enkele containers bij de loswal van de Neder landse Spoorwegen. Wij zijn echter niet in de gelegenheid het oud ijzer huis aan huis op te halen en verzoeken daarom het oud-ijzer zelf te komen brengen. Voor extreem zware stukken b.v. verwarmings ketels etc. kunt u kontakt opnemen met Theo Kessels tel. 87805. Dit geldt ook als u veel oud-ijzer aan te bieden heeft. Wij proberen dan een passende oplossing te vinden. Oud-ijzer met daarin chemisch afval zoals b.v. koelkasten e.d. kunnen wij niet aannemen. J 13

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 13