Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 14-22 november Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u Zaterdag 19.00 u Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Johan Camps, Herman Hoex, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Overl. ouders Volleberg-Litjens, Set v.d. Brandt en Louisa Weijs, Sjaak Poels en echtgenote Anna Poels- Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, overl. familie Peeters-Verstegen, Jan Kessels en overl. familie (Herenkoor) Toos Bernaerts-Pander Maat Moeke Vermeulen, Jan Verheijen Pierre Vandevenne en overl. familie Hanneke van Arsen-van Soest Gest. jaardienst Willem Loonen, Lies Janssen-Wolters en Elisabeth van Heijster Petroneila Derks en Gertrudis Derks, Moeke Vermeulen-Moorrees, Wim Pluk, Wim Heidens, overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, Toon Thielen, Ties Joosten, Huub van de Venne (Koor Harmony) Irene Camps, Saskia en Bianca Janssen. Karlijn Jacobs Leo v.Delft, Paul v.Haeren, Ivo Ghielen, Wim Clephas Iris van Dijk, Judith Philipsen, Annet Jeucken, Susan Janssen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dinsdag 17 november, 20.00 uur Gemeenschapshuis. "Tussen kunst en kitsch" Dhr. Beaujan en Dhr. Verlinden (juwelier) komen vertellen over kunstvoor-werpen, antiek en sieraden. Meegebrachte voorwer pen en sieraden worden getaxeerd. U mag op deze avond een introducé meebrengen om kennis te maken met onze vereniging. 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3