kindje. Jacqueline en Edgar zijn met hun gedachten en gevoelens al heel lang bezig geweest met dit mensenkind waar zij naar verlangden en daarom werd LOTTE op 23 oktober dan ook met open armen en een blij hart verwel komd. Kinderen zijn een grote rijkdom, kinderen zijn heerlijk, maar ongetwij feld begrijp je pas volledig wat een wonderlijk bezit een kind is, op het ogenblik dat je kunt zeggen: dit is ons kind, ons eigen kind, vrucht van onze wederzijdse, innige liefde. Het is niet alleen een moment van verwondering maar ook van grote dankbaarheid, dat God dit kind aan hen toevertrouwt. God gaf hun dit kind als een heerlijk geschenk, maar ook met de opdracht: "Maak er iets moois van, laat het MIJN evenbeeld blijven". Een heerlijke opdracht voor Jacqueline en Edgar. Mogen zij daarin volkomen slagen. ^Jacqueline en Edgar, van harte proficiat met jullie eerste kind, met jullie ^dochter LOTTE. Moge LOTTE temidden van jullie opgroeien tot een blij en gelukkig kind en moge zij voor jullie een kostbaar geschenk blijven. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Agenda oktober/november 31 okt.: Donateursaktie, Harmonie 5 nov.: Ledenvergadering OOZO 5 nov.: Tussen kunst en kitsch, L.V.B. 8-9 nov.: Concert- en toneelavonden, de Vlasbloem Harmonie 10 nov.: Cabaret "Mallemoer", O.V.B. 11 nov.: Jaarvergadering carnavalsvereniging "De Karklingels" 14 nov.: Dropping "De Aide Beek" 14 nov.: Vorstenhal te Oirlo 15 nov.: Indoor-dorpentoernooi T.C. Oostrum 22 nov.: B.C.L.-treffen te Maashees 24 nov.: Lezing over dementie, L.V.B. 26 nov.: Sinterklaasavond, O.V.B. 28 nov.: Caeciliaviering Harmonie f 29 nov.: Intocht St. Nicolaas Ador - Ador - Jantje Beton - Jantje Beton - Ador - Ador Beste mensen van Oostrum, In de week van 2 t/m 6 november komen onze collectanten weer langs voor de aktie Jantje Beton. Zoals U misschien wel weet is de helft van de op brengst voor ADOR. Alvast bedankt, namens de jeugd van ADOR. Ador - Ador - Jantje Beton - Jantje Beton - Ador - Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0 -Q-0-0-0-0-

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5