Beste ouders Graag willen wij U uitnodigen voor onze jaarlijkse informatieavond die gehou den wordt op woensdag 28 oktober om 20.00 uur op de peuterspeelzaal. Op deze avond willen wij U video-opnames tonen van de groepen. Uw aanwe zigheid wordt zeer op prijs gesteld. Tot ziens bij de peuterspeelzaal. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de i.l.t.b. Aan alle leden van de L.V.B. Kring Venray, Het is belangrijk dat vrouwen weten wat er leeft in 't hart van Europa - zowel op politiek als sociaal terrein. Daarom nodigt het Kringbestuur U uit voor de thema-avond "Vrouwen in 't hart van Europa". Deze avond wordt gehouden op dinsdag 20 oktober a.s. in zaal "De Ruif", Hoofdstraat 43 te Oirlo, aan vang 20.00 uur.We hebben mevr. E. Oosterbaan uitgenodigd deze avond voor ons in te leiden. De avond is als volgt ingedeeld: 1Opening door de kringvoorzitster mevr. M. Lenskens 2. Inleiding op het thema van deze avond door mevr. E. Oosterbaan 3. Een korte inleiding door mevr. M. Verstraeien, lid van de Provinciale Staten, over het beleid van de Provincie m.b.t. de Europese Eenwording 4. Videofilm "Vrouwen van Europa" 5. Korte nabespreking op de film door mevr. E. Oosterbaan 6. Pauze 7. Forum: waarin zitting nemen: Mevr. Claessens-Omar, van Spaanse afkomst Mevr. Gedreych, van Engelse afkomst Mevr. Verstraeien, lid van de Provinciale Staten Wij hopen vele leden op deze zeer interessante avond te mogen begroeten. De kosten voor deze avond bedragen 3,00 p.p. (inclusief 1 kop koffie). Met vriendelijke groeten, Het Kringbestuur. 6 m

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6