20 okt.: Huifkartocht voor 3-5-jarigen, De Aide Beek 22 okt.: Bereiden van Indische gerechten, L.V.B. 23-25 okt.: 15-Jarig bestaan IDUNA 26 okt.: Eindtoernooi jeugd T.C. Oostrum 31 okt.: Donateursaktie, Harmonie 5 nov.: ledenvergadering OOZO 5 nov.: Tussen kunst en kitsch, L.V.B. 8-9 nov.: Concert- en toneelavonden, de Vlasbloem Harmonie 10 nov.: Cabaret "Mallemoer", O.V.B. 11 nov.: Jaarvergadering carnavalsvereniging "De Karklingels" 14 nov.: Vorstenhal te Oirlo 15 nov.: Indoor-dorpentoernooi T.C. Oostrum 21 nov.: Evt. dropping, De Aide Beek 22 nov.: B.C.L.-treffen te Maashees 24 nov.: Lezing over dementie, L.V.B. 26 nov.: Sinterklaasavond, O.V.B. 28 nov.: Caeciliaviering Harmonie 29 nov.: Intocht St. Nicolaas -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUMSE ORGANISATIE ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS Vriendelijk verzoeken wij onze leden er notitie van te nemen dat op donder dag 5 november a.s. een ledenvergadering zal plaatsvinden. Uitnodiging en agenda zal U tijdig vooraf worden toegezonden. Het bestuur. Oostrum in het nieuws Via het Oostrum's Weekblad worden we wekelijks op de hoogte gehouden van de belangrijkste gebeurtenissen binnen ons eigen dorp. Toch is het van tijd tot tijd nodig om Oostrumse berichten verder te brengen dan het versprei dingsgebied van ons eigen weekblad. Als u berichten heeft voor het Dagblad voor Noord-Limburg of de Peel Maas kunt u die doorgeven aan S. Liebrand, Geysterseweg 10 alhier. De berichten kunt u schriftelijk aanleveren dan wel telefonisch doorgeven (N.B. houdt u wel rekening met de aanlever- tijden van met name de Peel Maas). Overigens kan ik geen garantie geven dat elk bericht geplaatst zal worden. Dit blijft een zaak van de redactie van bovengenoemde kranten. S. Liebrand, Geysterseweg 10, 5807 AV Oostrum, tel. 8 91 29. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5