Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 17 - 25 oktober Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 19.00 u Martin Moorrees, Huub van de Venne, Toon Thielen, Wim Pluk, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, Nel v.d. Berg-Linskens en Lies Janssen-Wolters (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Overl. ouders Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, overl. ouders Camps-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor) Tot zekere intentie Jan Verheijen Bert Daniels en overl. familie Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gregoriaans koor) Donderdag 09.00 u. Overl. ouders Houba-Henssen en overl. familie Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Jean Joosten en Maria Joosten-Camps, jaardienst Piet Janssen en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Vrijdag Zaterdag 09.00 u 19.00 u Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Niels Cox, Niels Nielen, Rogier Peeters, Noud v.d. Mortel ^Zondag 08.30 u. Sander en Erik Schuurmans, Roel Kessels, Paul de Beer 10.00 u. Lisette Janssen, Bianca Camps, Kim Hermans, Ursula Cornelissen Woensdag 19.00 u. Bianca en Saskia Janssen Wereldmissiedag 1992 Wereldmissiedag valt dit jaar in het weekeinde van 17-18 oktober. Het is een dag waarop solidariteit tussen de Kerk in Nederland en Kerken in de derde wereld centraal staat. Elkaar helpen geloven, en samen werken aan een menselijker wereld. Daar gaat het om. Ze zijn onze steun waard. Zij hebben er recht op. Daarom zal de kollekte in alle H. Missen van dit weekend ook volledig bestemd worden voor de Missie, warm aanbevolen! 3 <c-'

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3