-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Helpt U ons ook dit jaar weer van onze loten af? De Grote Clubaktie komt er weer aan. Donderdag 8 oktober 1992. Korfbalvereniging Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Zondag 25 oktober, 11.00 uur. GROEPSFOTO In verband met het 60-jarig bestaan van de LVB, willen we met alle leden een groepsfoto maken. We verwachten iedereen op 25 oktober 11.00 uur bij de kerk. Bij slecht weer bellen: M. Wilms, tel. 80195. Donderdag 22 oktober, 19.00 uur. Bereiden van Indische gerechten. Zelf klaarmaken en smullen in het Interven-college te Venray. Om een beetje tegemoet te komen in de hoge kosten, die wij voor deze avond hebben moeten maken, vragen wij een eigen bijdrage van 20,Opgave t/m 10 oktober a.s. bij B. Direks, tel. 81096. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Cara, heeft Uw kind er last van? Er zijn kinderen die vaak last hebben van volzitten. Het lijkt alsof ze altijd verkouden zijn met afwisselend een lopende neus. Onverwachts kan benauwdheid optreden. Soms 's nachts of na inspanningen. Vaak hebben deze kinderen een allergie. Voor ouders van kinderen met deze klachten wil het Groene Kruis Noord Limburg een aantal bijeenkomsten organiseren. Deskundigen zoals een arts, een fysiotherapeut en een wijkverpleegkundige zullen hieraan hun medewer king verlenen. Bij voldoende belangstelling (ca. 15 personen) zullen genoemde bijeenkom sten in november 1992 plaatsvinden in het Groene Kruis gebouw te Horst en het Groene kruisgebouw te Venlo of Tegelen. Heeft u belangstelling, dan kunt u zich opgeven bij het Groene Kruis, afde ling Klantenservice, tel. 077 - 874800 op werkdagen tussen 08.30 en 17.00 uur. De kosten voor deze avond zijn in totaal 15,- per lid. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7