limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. De L.V.B. Kring Venray organiseert een cursus politiek. De cursus omvat 4 bijeenkomsten en wordt gegeven in Oostrum op 6 en 13 oktober, 3 en 9 november. De eerste 3 bijeenkomsten zijn op dinsdag in het gemeenschaps huis. De laatste bijeenkomst is op maandag in het Allemanscafé. ^Aanvang 20.00 uur tot 22.30 uur. Inhoud: 1. Democratie aan de basis. Aan de orde komt: Wat is democratie aan de basis en hoe is de politieke betrokkenheid van de burger. Hoe werkt dit in onze gemeente. Toon Theeuwen, voorzitter van het CDA zal over het thema een inleiding houden. 2. Beheer en organisatie van een gemeente Dhr. A. de Bever, gemeentesecretaris, zal o.a. aandacht besteden aan de taken van een gemeente, nu en in de toekomst. Hoe worden afwegingen gemaakt in het gemeentelijk beleid en de financiën van een gemeente. 3. Na de lokale politiek gaan we naar de provinciale politiek. Dhr. Twan Wintels, secretaris van de K.v.K. en vertegenwoordigd in de Provinciale Staten zal ingaan op de taken van de provincie en de rol van de provincie t.o.v. de gemeente. 4. Sociale vernieuwing In de Venrayse wijk Brukske is men gestart met het sociale vernieuwings- project. Mevr. de Loo zal hierover met ons van gedachten wisselen over wat dit nu precies inhoudt en de rol van de burger en de gemeente daarin. Opgave tot 1 oktober bij B. Direks, tel. 81096. De kosten voor 4 avonden bedragen 15,p.p. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vorig jaar verkochten we onze loten supersnel Dat hopen we dit jaar ook weer mee te maken. Helpt U mee???? Op 8 oktober 1992 rond 18.00 uur. Korfbalvereniging Oostrum 7

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7