Cara, heeft uw kind er last van? Er zijn kinderen die vaak last hebben van volzitten. Het lijkt alsof ze altijd verkouden zijn met afwisselend een lopende neus. Onverwachts kan benauwdheid optreden. Soms 's nachts of na inspanningen. Vaak hebben deze kinderen een allergie. Voor ouders van kinderen met deze klachten wil het Groene Kruis Noord Limburg een aantal bijeenkomsten organiseren. Deskundigen zoals een arts, een fysiotherapeut en een wijkverpleegkundige zullen hieraan hun medewerking verlenen. Bij voldoende belangstelling (ca. 15 personen) zullen genoemde bijeenkomsten in november 1992 plaatsvinden in het Groene Kruisgebouw tep Horst en het Groene Kruisgebouw te Venlo of Tegelen. Heeft u belangstelling, dan kunt u zich opgeven bij het Groene Kruis, afde ling Klantenservice, tel. 077-874800 op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur. De kosten voor deze avonden zijn in totaal 15,per lid. Voorlichtingsavond kinderen en Cara Het correspondentschap Venray e.o. van het Astma Fonds organiseert een voorlichtingsavond over Kinderen en Cara, op dinsdag 29 september a.s., aanvang 19.30 uur. De bijeenkomst is bedoeld voor ouders van kinderen met cara, hulpverleners en overige belangstellenden en vindt plaats in het personeelsrestaurant van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Venray. Deze zaal is te bereiken via de hoofdingang. Het doel van deze avond is om het correspondentschap te presenteren en te peilen welke behoeften er bestaan ten aanzien van activiteiten op het gebied van Kinderen en Cara. Er worden op deze avond lezingen gegeven door: A - Dhr. A. Janssen (ouder van kinderen met cara) - eigen ervaring - Dhr. S. Ewalds (schoolarts) - school en cara - Mw. J. Engelen (districtsverpleegkundige) - betekenis van het Groene Kruis bij kinderen met cara - Mw. A. Willems (fysiotherapeute) - fysiotherapie bij kinderen met cara Na deze lezingen is er de gelegenheid tot het stellen van vragen. Inlichtingen en aanmeldingen bij: Dhr. A. Janssen Buro Klantenservice Pavanestraat 132 Groene Kruis Noord-Limburg 5802 LP Venray tel. 077-874800 (8.30 - 17.00 uur) tel. 04780 -80314 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 Astma Fonds

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6