Zaterdag 19.00 u. Theodorus van Arsen, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Harry Thuijls, Ties Joosten, Harry Achten, overl. leden van de voormalige bakkers vereniging van Venray, overl. ouders van Soest-van Veghel, Huub van de Venne (namens de buurt), Harrie Claessens, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u. Roel Kessels, Ralph Kessels, Paul de Beer, Leo van Delft Linda Stammen, Fieke Basten, Maike Koch, Marjoliin Moraal Lisette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps, Yvonne Thielen Oktobermaand - Rozenkransmaand Gedurende de oktobermaand wordt er elke dag (behalve op woensdag) na de H. Mis van 9.00 uur de Rozenkrans gebeden. Op de woensdagen in de oktobermaand wordt de rozenkrans gebeden onder het plechtig lof van 19.00 uur. De rozenkransmaand is door de kerk ingesteld om de gelovigen aan te sporen Moeder Maria - de Moeder van onze Verlosser - te eren en haar voorspraak in te roepen in ons leven van alledag en vooral wanneer we in nood zijn en hulp zoeken. En onze wereld verkeert in nood: de echte vrede is nog ver zoek, en er zijn niet alleen veel lichamelijk armen, maar ook geestelijk armen, zoekende en wat verdwaalde mensen, naast onze deur en veraf. Laten we niet lijdzaam toezien, maar ook ons inzetten voor een betere wereld. En het zal ons langzamerhand toch wel duidelijk zijn geworden dat wij het alleen niet klaar spelen, dat wij de hulp van boven, de hulp van God, en de voorspraak van Maria nodig hebben. Wij moeten ons gebed langs Maria heen leiden, zodat zij het verrijkt met haar voorspraak, aan haar Zoon kan voorleggen. Ik hoop dan ook van harte dat we in de oktobermaand velen mogen verwelkomen in de H. Missen en in het Lof op de woensdagavonden. Oktobermaand - Rozenkransmaand

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4