drankje zodat het een gezellige middag kan worden. Er wordt van de deelne mers een bijdrage gevraagd van 3,00 om de kosten enigszins te dekken, ledereen is van harte welkom! Gezond en veilig fietsen De deelnemers aan dit project van Veilig Verkeer Nederland hebben inmid dels bericht gehad. Voor belangstellenden is er de mogelijkheid om te gaan kijken op 17 en 18 september in het Gasthoes en de Merthal te Horst. U kunt echter niet meer met de bus mee en zult op eigen gelegenheid moeten gaan. Schouwburgbezoek Culturele dag op 23 september. De kaartjes voor deze middag zijn intussen uitgereikt. Heeft iemand geen A eigen auto dan kan hij zich melden bij de secretaris, telefoon 83889 om mee te rijden. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Langs deze weg willen wij iedereen heel hartelijk bedanken, die op welke wijze dan ook zich ingezet heeft, om de dag van de Fietsvierdaagse in Oostrum en de dagen in Venray tot zo'n succes te maken. Hierbij willen wij de bedrijven en de middenstand zeker niet vergeten. Bedankt!!! Bestuur en Werkgroep O.V.B. Dames, Dinsdag 22 september starten wij het winterseizoen. Om 19.30 uur is er een H. Mis. Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis waar een maatschap pelijk werkster een lezing geeft over vrouwen in de W.A.O. Bestuur O.V.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Ongevallenverzekering voor schoolgaande kinderen De vakantietijd is voorbij. De kinderen gaan weer naar school! Kinderen zijn niet alleen in het verkeer de meest kwetsbare partij. Ook op school, op het speelplein, bij sportbeoefening, op vakantie en zelfs thuis is het ongevalrisico constant aanwezig. Ondanks allerlei veiligheidsmaatregelen neemt volgens de statistieken de 5 Rabobank Q

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5