Vriendschappelijk HRC F2 - Oostrum F2 11.00u. vertrek 10.15 u. Woensdag 16 september Regiobeker Oostrum C1 - Wittenhorst C1 18.30 u. Aan alle Jeugdvoetballers Evenals voorgaande jaren worden alle jeugdvoetballers van V.V. Oostrum, door de voetbalvereniging V.V.V.-Venlo weer in de gelegenheid gesteld, om een gratis jongerenkaart, te bestellen, om de thuiswedstrijden van V.V.V. te bezoeken. Deze kaart is voor alle jeugdspelers t/m 12 jaar te verkrijgen door een pasfoto, voorzien van naam - adres - geboortedatum en vermelding VVV- jongerenkaart, in te leveren vóór 15 september. Hierna worden deze opgestuurd met een ledenlijst van V.V. Oostrum naar V.V.V. voor de administratieve afwerking, waarna U deze kaart thuisbezorgd krijgt. Pasfoto's inleveren bij: G. Vollenberg, Hatendonkstraat 15, Oostrum of bij: M. Janssen, Bingelkruid 11, Venray Vertel dit door aan je team-genoten. V.V. Oostrum S. Claessens afd. Jeugd Kogeldistel 16] 5803 HM Venray 04780-89156 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- weer de mogelijkheid voor senioren om tennisles te nemen bij onze trainer Gerard Bastiaans. De kosten bedragen 42,50 per baan per uur. In principe worden er 10 lessen verzorgd, hetgeen bij een baanbezetting van 4 personen neerkomt op een bijdrage van 106,25 per persoon. Aanmelding kan gebeuren door onderstaande bon in te vullen en z.s.m. (doch uiterlijk 14 september) in te leveren bij F. Schelbergen, Mgr. Hanssentraat 35. Meldt zich hierbij metpersonen aan voor het volgen van trainingslessen. TENNISVERENIGING OOSTRUM Trainingen - Trainingen - Trainingen - Trainingen Naam: Adres: 9

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 9