Vakantie Onder de schoolvakantie-periode gaan alle diensten in de kerk op de ge wone tijden door alleen wordt er onder de vakantie niet gepreekt en zal het zangkoor ook niet altijd aanwezig zijn; iedereen heeft recht op een tijdje vakantie. We wensen allen die een vakantiereis maken een goede reis, een ontspannen vakantie en een behouden thuiskomst. En degenen die hun vakantie in Oostrum zullen doorbrengen een heel fijne vakantie in Oostrum. Gouden Priesterjubileum Terugkijkend op de julileumviering op zondag 19 juli j.l. mag geconstateerd worden dat het een heel fijne viering is geworden, voor de jubilaris, voor zijn Jamilie en voor onze hele parochie-gemeenschap. Aan de voorbereiding van deze viering is door velen medewerking verleend. Door het Kerkbestuur en Werkcomité werd een Werkgroep ingesteld, die met de daadwerkelijke organisatie werd belast. Deze Werkgroep wil iedereen, die in welke vorm dan ook medewerking heeft verleend aan deze organisatie, hiervoor heel erg bedanken. Alleen dankzij die inzet en medewerking is het feest op deze wijze mogelijk geworden. Als jubileumgeschenk kon tijdens de Hoogmis aan de jubilaris het fantas tische bedrag van f 14.000,00 worden aangeboden, bestemd voor het werk van Zuster Truus Lemmens in Pakistan. Mede dankzij de schenking door de kinderen van de basisschool van de opbrengst (f 750,00) van de Open Huis activiteiten, was tegen het einde van de receptie dit bedrag inmiddels opge lopen tot f 17.500,00. Het exacte eindresultaat is op dit moment nog niet bekend, maar uiteraard wordt u daarover geïnformeerd. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De ballonnenwedstrijd van zondag 12 juli. De ballonnen die dit jaar aan Ador geschonken waren door Kapsalon Verhaegh gingen zoals gebruikelijk om 13.30 uur allemaal tegelijk het lucht ruim in. Achter ons pakten zich donkere wolken samen en het had maar weinig gescheeld of er had geen ballon op kunnen stijgen, want van regen houden deze ballonnetjes niet en vliegen doen ze dan helemaal niet meer. De zuidwesten wind dreef onze Wella-ballonnetjes in noord-oostelijke rich ting naar Duitsland en met name in Westfaien zijn er veel geland en de eerste kaartjes zijn al teruggestuurd met de post. Hier volgt de eerste voorlo pige uitslag: De kilometers gemeten in vogelvlucht in een rechte lijn. uw pastoor C Ador Ador Ador Ador 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5