Vanuit de basisschool Ons "Open-Huis" op dinsdag 14 juli j.l. is een druk bezochte en gezellige happening geweest. Rondom het thema "Europa" hebben de kinderen en leraren zich geweldig uitgesloofd en gezorgd voor een grote variatie aan doe-, kijk-, eet-, en drinkactiviteiten. Ouders met hun kinderen, opa's en oma's, kennissen, familie en oud-leerlin gen zorgden samen voor een netto-opbrengst van f 750,00! Bedankt hier voor. Deze opbrengst is afgelopen zondag aan mijnheer pastoor aangebo den, die hiervoor zoals u weet een prachtige bestemming heeft gevonden. Wij bedanken de ouders die ons hierbij hebben ondersteund, maar ook de Rabo-bank, bakker Herman Verheijen, de firma Kessels, Nieuw Spraeland f en Pascalis voor hun materiële ondersteuning. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 25 juli - 2 augustus 1992 Zaterdag Zondag 19.00 u. Overl. ouders Achten-Verdijk en Harry Achten, Voor Moeders verjaardag, Ties Joosten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Verheggen en Hendrina van Haaren, Antoon Janssen 10.00 u. Anna Poels-Janssen, Toon van Arsen en echtgenote, Harry, Jeanne Pans-Kersten en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders Loonen-van Rens Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 14.00 u Piet Direks Hanneke van Arsen-van Soest Harrie Claessens Uit dankbaarheid Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Voor het Bruidspaar van de Winkel-Thielen Zaterdag 19.00 u. Overl. familie van Dijk-Claessens, overl. ouders Gerardus Willem en Getruda Janssen-Janssen, kleinkinderen Lambert en Gonny, Lambert en Jo Janssen, Wim Kessels, overl. ouders Janssen-Peeters en Lies Janssen-Wolters, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, Harrie Claessens Misdienaarsbeu rten Zaterdag 19.00 u. Tom en Joep Vaessen, Sander en Erik Schuurmans 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3