dorpsraad ,w2rkcomite ooslrum" Opening speelfort: De volgende week wordt het speelfort heropend en wel op vrijdag om 19.00 uur. Daar zal ook de uitslag van de tekenwedstrijd bekend gemaakt worden. De kinderen kunnen morgen nog de tekening inleveren op de basisschool!! Komt u ook vrijdag 24 juli om 19.00 uur. ledereen, jong en oud, is welkom! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Gouden priesterjubileum pastoor de Ceuster Zondag 19 juli a.s. om 10.00 uur zal Pastoor de Ceuster voorgaan in een feestelijke Hoogmis van dankzegging, bij gelegenheid van zijn Gouden Priesterfeest. Hij zal daarbij geassisteerd worden door Deken Buschman, Pater Zuidinga en Pater Hoex. Aan de viering wordt medewerking verleend door het Gemengd Kerkelijk Zangkoor, het Koor Harmony, het Kinderkoor, Harmonie Sub Matris Tutela en door Maria Bloemsaat (familie) op dwarsfluit. Gereserveerde banken Tijdens de Hoogmis zullen vooraan in de kerk, zowel links als rechts, enkele banken gereserveerd zijn. Deze banken zullen als zodanig herkenbaar zijn. Receptie in het Gemeenschapshuis Na afloop van de Hoogmis zal met de jubilaris en familie onder begeleiding ^-.van de Harmonie naar het gemeenschapshuis worden gegaan. Aansluitend - wordt in het gemeenschapshuis vanaf 11.30 uur tot 13.30 uur de receptie gehouden. Vlaggen Allen die beschikken over een vlag, worden vriendelijk verzocht deze vlag a.s. zondag uit te steken, zodat ook op die wijze wordt bijgedragen aan een feestelijk aanzien. Jubileumgeschenk Pastoor de Ceuster Inmiddels zijn de enveloppen voor deelname aan dit jubileumgeschenk door de vrijwilligers van de Financiële Commissie opgehaald. Bijdragen in dit geschenk blijft mogelijk middels storting op de speciale rekening bij de Rabo bank. Dit kan op nummer 14.00.15.000 onder vermelding Jubileumgeschenk 7 -

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7