Marij Koch, tel. 88049. Aarzel niet en bel!! Werkgroep Uitwisseling. Wij wensen iedereen een héél fijne en prettige vakantie toe. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames vrijwilligsters kerkpoetsen dinsdag 14 juli willen we wat extra aandacht aan de wekelijkse poets besteden. Als jullie allemaal komen zijn we snel klaar. Dus als 't even kan tot dinsdag! Riek - Leny. Veteranen V.V.O. Uitslag zaterdag 4 juli 1992 V.V.O. - Sparta 1 -1 Programma zaterdag 13 juli 1992 St. Anna - V.V.O. aanvang 17.00 uur, vertrek 16.15 uur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3e Oostrums Volleybal-festival Nog 3 dagen en dan begint om 11.00 uur het 3e volleybaltoernooi. Er doen 25 teams mee, verdeeld over 5 poules. De deelnemende teams spelen die dag 8 wedstrijden. Het toernooi duurt tot 18.00 uur. De teamleiders worden geacht zich om half 11 te melden bij het wedstrijd- ■^secretariaat (Edith en Nellie). Om 11.00 uur begint tevens het kinderprogramma. Het kindergebeuren speelt zich allemaal af bij het A.M.C. Hier zal ook het avondprogramma plaatsvinden o.a. prijsuitreiking - tombola. Het geheel zal omlijst worden door het alom bekende orkest Design. ledereen is van harte welkom om deze gehele dag mee te beleven/maken. Voor verdere informatie van het programma zie de posters op de verschil lende lokaties in Oostrum. Wij wensen iedereen, jong en oud, een fijne, sportieve en een zonnig dag toe. Harrie en Willem. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- <P QstvÜ 7 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7