Door uw deelname tijdens de rondgang, die hiervoor gehouden wordt kunt U de eerder bezorgde enveloppe, met opschrift Jubileumgeschenk Pastoor de Ceuster, gebruiken voor uw bijdrage, desgewenst in de vorm van een giro- of bankoverschrijving. Voor zover bij u deze enveloppe nog niet is opgehaald, zal dat in de komende dagen gebeuren. De vrijwilligers van de Financiële Commissie van onze Parochie verzorgen deze rondgang. Verder blijft de mogelijkheid bestaan om uw bijdrage te storten op de reke ning die speciaal voor dit doel bij de Rabo-bank is geopend. U kunt uw bijdrage storten op nummer 14.00.15.000 onder vermelding van Jubileum geschenk Pastoor de Ceuster. Het postbanknummer van de bank is 102.65.67. Uw bijdrage aan het jubileumgeschenk betekent uiting van dank en waarde- ring voor het werk van Pastoor de Ceuster gedurende bijna 20 jaar in onze Parochie-gemeenschap. Giften en bijdragen aan dit geschenk worden door de jubilaris beschikbaar gesteld voor het werk van Zuster Truus Lemmens voor de hulpbehoevende kinderen in Pakistan. Mogen wij op uw medewerking rekenen? -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda: 12 juli: Oostrums volleybalfestival 12 juli: Jeugdmarkt Ador 19 juli: Viering 50-jarig priesterjubileum 19 juli: Jeugd-dorpentoernooi T.C. Oostrum 30 juli: Fietsvierdaagse O.V.B. 09 aug.: Introducé-toernooithuisblijvers T.C. Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ADOR Nieuws Jeugdmarkt Beste kinderen van Oostrum, Dit jaar is de jeugdmarkt wat eerder dan de andere jaren en wel op: zondag 12 juli a.s. Natuurlijk is er dan ook weer de traditionele ballonnenwedstrijd. De leiding van Ador zal in de week van 6 t/m 10 juli langskomen met kaartjes voor de ballonnenwedstrijd. Je ouders kunnen dan kaartjes kopen voor 1,25 per stuk, maar dit kan ook nog tijdens de jeugdmarkt. Zondag 12 juli kun je vanaf 11.00 uur je spulletjes uitstallen in de Mgr. Hanssenstraat tegenover het Dorpsplein. Let op: dit is tegelijk met het volleybaltoernooi. De ballonnen gaan precies om 13.30 uur de lucht in. We hopen jullie allemaal zonda 12 juli a.s. te zien. Tot dan,groetjes, Bestuur en Leiding Ador. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4