Als straks op 19 juli het feest wordt gevierd, wordt graag gerekend op ieders deelname en aanwezigheid daarbij. Evenzeer wordt graag gerekend op een bijdrage aan het geschenk, als uiting van dank en waardering voor het werk van Pastoor de Ceuster in onze parochie-gemeenschap. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames, Dinsdag 30 juni gaan we naar het Freulekeshuus in Venray. Vertrek per fiets om 13.15 uur vanaf de Rabobank te Oostrum. Willen de dames die meegaan zich vóór 29 juni opgeven bij Miets Ghielen tel. 10443. Wij wensen jullie een gezellige middag. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Oproep ouderbrigade!! Voor het nieuwe schooljaar '92/'93 komen wij nog twee ouders tekort voor de Ouderbrigade. Wie wil ons komen helpen? Inlichtingen: Tiny Janssen tel.86194. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dankbetuiging De communicantjes van de school "de Hommer en hun ouders: fam. Aarts-fam. Boelaars-fam. van Gemert-fam. Mitchell-fam. Vallen-fam. Verlinden willen de gemeenschap van Oostrum hartelijk dankzeggen voor de welgemeende belangstelling en felicitaties tijdens en na de Dienst ter gele genheid van hun Eerste H. Communie. Onze bijzondere dank gaat uit naar meneer pastoor de Ceuster die onze kinderen altijd zo voortreffeljk begeleidt tijdens de voorbereidingen. Ook een bijzonder woord van dank voor de leden van de Harmonie die met hun muzikale begeleiding, mede de H. Mis tot iets bijzonders heeft gemaakt. De prachtige bloemstukken zijn ook zeker een dankwoord waard. Niet alleen - maar Samen, dat was ons thema en dit werd dan ook zeker in praktijk gebracht. Wij hopen dat dit ook voor de komende jaren een vervolg vindt. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING juni 1992 Niet alleen - maar Samen. 8

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8