wijziging ten opzichte van voorheen is het feit dat verlenging van grafrechten voortaan geschiedt voor een periode van 10 jaar, (in sommige gevalen voor een periode van 5 jaar). Gelet op het voorgaande en bovendien gelet op de hoogte van de thans geldende rechten is door het Kerkbestuur, in overleg met de Financiële Commissie, besloten tot aanpassing van de grafrechten per 1 juli a.s. als volgt: - grafhuur voor een periode van 20 jaar 425, - velenging huur voor een periode van 10 jaar 250, - verlenging huur voor de periode van 5 jaar 125,- grafhuur van een kindergraf 75,-. Over het bovenstaande kan desgewenst nadere informatie worden gevraagd bij het kerkbestur. Overigens zal op later tijdstip op een aantal zaken m.b.t. de begraafplaats worden teruggekomen, met name op de inventarisatie van de grafrechten. Kerkbestuur van de Parochie O. L. Vrouw Geboorte. Gouden Priesterjubileum op 19 juli a.s. Zoals al eerder in dit wekblad werd medegedeeld, wordt op zondag 19 juli a.s. het gouden priesterjubileum van pastoor de Ceuster gevierd. Om 10.00 uur zal op die dag in de kerk een plechtige Hoogmis van dank zegging worden opgedragen door de jubilaris, daarbij geassisterd door concelebranten. Deze Hoogmis wordt opgeluisterd door het Gemengd Koor, het koor "Harmony", het Kinderkoor en onze Harmonie Sub Matris Tutela. Aansluitend aan deze Hoogmis wordt vanaf 11.30 uur tot 13.30 uur in het gemeenschapshuis een receptie gehouden. Bij een dergelijk jubileum hoort een geschenk. Over dit namens onze pa rochiegemeenschap aan te bieden geschenk is overleg geweest met de jubilaris. Deze heeft daarbij te kennen gegeven giften en bijdragen te willen bestemmen voor het werk van zuster Truus Lemmens in Pakistan. Zoals bekend zal zijn, werkt zuster Lemmens in Pakistan voor de hulpbehoevende kinderen. Met name is zij daar bezig met de zorg voor een leifdevolle opvang en de zorg voor eten en een tehuis.Uiteraard voor zover het in haar vermo gen ligt. Teneinde in onze parochiegemeenschap iedereen in de gelegenheid te stel len bij te dragen aan dit geschenk wordt bij de Rabobank een rekening ge opend. Verder zal in de periode eind juni tot half juli een huis-aan-huis rond gang gehouden worden. Over de mogelijkheid om op genoemde manieren bij te dragen aan het geschenk zal op korte termiijn in dit Weekblad worden teruggekomen. 7 9

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7