Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 20-28 juni 1992 Zaterdag 19.00 u. ^.ondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. 14.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. -Misdienaarsbeurten .aterdag 19.00 u. Lei en Ger Janssen, Harry Reynders, Toon Thielen, Wim Pluk, overl. tam. Sikes-Rutten, Piere Jacobs en overl. tam. jaard. Johannes Rongen, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, overl ouders Camps-Jeucken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Koor Harmony). Antoon Janssen, Wiel v.d. Pasch. Sacramentsprocessie met Eucharistieviering Jeu Arts, Piet Custers, overl. ouders Jans-Verheggen, Nel v.d. Berg-Linskens en Lies Janssen-Wolters (namens de buurt), Ties Joosten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Gem. Koor en Harmonie). Tot zekere intentie. Uit dankbaarheid. Harrie Claesens. Jan Cornelissen. Voor het bruidspaar Theeuwen-Hesen. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Gerarda van Rosmalen, Piet Steenbergen, Marie v.d. Berg, Bair van Dijk, Piet Direks, gest. jaard. overl. familie Verheyen-Hendriks, Giel Vennekens en echt genote en wederzijdse familie. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Linda Stammen, Maike Koch, Fieke Basten, Linda van der Wielen. Tom en Joep Vaesen, Roel Kessels, Bart Rouwette. Callista Smedts, Kim Hermans, Daphne Reyntjes, Bianca en Saskia Janssen, Lisette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps. (de misdienaars moeten om half tien in de sacristie zijn). Sacramenstsprocessie Zondag a.s. 21 juni vieren we Sacramentsdag en houden we, als het weer het toelaat, onze jaarlijkse Sacramentsprocessie; als hulde aan Christus, aan Hem die we allen broodnodig hebben om Zijn weg te gaan. We willen daar zondag zichtbaar, gelovig, voor uitkomen. Moge Hij zegenend in ons midden 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5