dorpsraad .rwrkcomifë ooslrunrr Hondenbezitters in Oostrum Weer kwam er een klacht binnen bij het werkcomité met als titel "Honde- poep". Deze keer betreft het het trouttoir langs de spoorlijn vanaf de overweg naar de Oosterthienweg. Daarom vragen wij U vriendelijk: Laat uw hond daar uit waar er niemand last van heeft, zodat men zonder uit te glijden over alle stoepen en paadjes in Oostrum kan lopen. Het is niet alleen vies, maar ook erg gevaarlijk. Mocht Uw hond, per ongeluk, toch de stoep bevuilen, wees dan zo sportlef en ruim het zelf op voor er ongelukken gebeuren. Wij danken U. Werkcomité Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AvondvierdaagseAvondvierdaagse Vanavond start in Venray weer de Avondvierdaagse! De starttijden zijn als volgt: do. vrij. za. De kinderen die 5 km. lopen moeten uiterlijk 5 over half zes bij de Wetteling aanwezig zijn. De kinderen die 10 en 15 km. lopen moeten uiterlijk 10 voor half zes aanwezig zijn. De starttijden voor zondag zijn: 5 km. uiterlijk kwart voor 3 aanwezig zijn. 10 km. uiterlijk kwart over 2 aanwezig zijn. 15 km. uiterlijk kwart voor 2 aanwezig zijn. Loopt uw kind een dag niet mee, geeft U dit dan even door aan de leiding. Ouders wilt U uw kind(eren) erop wijzen dat ze na het lopen bij de leiding blijven tot ze door U opgehaald worden! Geeft U het even door aan de leiding als U uw kind meeneemt. De T-shirts kunt U weer vuil inleveren op maandagmiddag 22 juni tussen 15.00 en 16.00 u. in de leefkuil van de school. Wij wensen iedereen veel wandelplezier! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3 secretariaat: Rosmolenweg 15807 EM Oostrum. tel 04780 - 8 30 43

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3