ledereen van 10 lot en met 13 jaar kan meedoen. Het enige wat je moet hebben is een fiets en goede zin. Je ploeg wordt gesponsord door Herman Verheyen en/of van Rattingen. Voor dit alles kun je je opgeven tot en met 10 juni bij Dory Schuurmans, Binnenhof 11, Oostrum, s.v.p. na 15.30 u. telefoon 86286. Ook kun je hier voor informatie en vragen terecht. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Z7\ 07Z7\ Groene Kruis Noord-Limburg Op vrijdag 29 mei a.s. hebben de medewerkers van het Groene Kruis Noord Limburg een kollektieve vrije dag. De zorgverlening op deze dag gebeurt zo als op zon- en feestdagen. Dit betekent ook dat de wijkgebouwen in Noord Limburg zijn gesloten, terwijl de Thuiszorgwinkel aan de Drie December- singel te Blerick is geopend nl. van 10.00 - 13.00 uur. Voor dringende hulp vragen kunt u terecht onder telefoonnummer 077-874800. N.B.. De uitvoerende werkzaamheden van het kraamcentrum gebeuren zo als op werkdagen. Het kraamcentrum is bereikbaar onder telefoon nummer 077-874100. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 2e Motordag Nieuw Spraeiand Voor de tweede maal is Motor Club Oostrum te gast bij Nieuw Spraeiand. Op zondag 24 mei a.s. zijn zij belangeloos van 13.30 tot 16.00 uur aanwezig op de jaarlijkse motordag, die wegens het enorme succes in 1991 opnieuw wordt georganiseerd. -^Bewoners en personeel van Nieuw Spraeiand nodigen iedereen uit dit spek takel bij te wonen. Er zullen veel oude, maar ook nieuwe motoren van alle merken te bezichtigen zijn. Zij die willen kunnen óf achterop, óf in het zijspan een ritje over het terrein van Nieuw Spraeiand maken. Een ritje in een skelter is ook mogelijk. Voor de echte liefhebbers zal het "ENFA"-trailteam uit Venlo een spectaculaire trail-demonstratie verzorgen. Op het speciaal ingerichte buitenterras waar de barbecue staat opgesteld kan men onder het genot van een kopje koffie of een drankje genieten van de muzikale ondersteuning door het orkest "the Sparks". Zij brengen muziek uit de zestiger jaren ten gehore, die zal worden afgewisseld met discomuziek verzorgd door de disco van paviljoen de Vellu. Voor de kleintjes heeft Nieuw Spraeiand het luchtkussen opgeblazen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7